Засоби захисту органів дихання - це спеціально розроблені технічні пристрої, що забезпечують надійний захист органів дихання від шкідливого, агресивного зовнішнього середовища. На сьогоднішній день найдоступнішими та найбільш розповсюдженими засобами є респіратори та протигази. Саме вони рятують щодня безліч людей, які стикаються "ніс в ніс" з небезпечними речовинами в повітрі.

Якщо говорити про респіратори, то вони бувають різних конструкцій: формовані напівмаски, фільтруючі неформовані напівмаски, напівмаски конвертового типу.

За принципом дії респіратори поділяються на дві групи:

Ізолювальні - апарати використовуються для оснащення гірничорятувальних служб. Вони працюють за принципом: повітря, що видихається людиною, очищується від діоксиду вуглецю спеціальним поглиначем, збагачується киснем і надходить на вдих. Кисень подається із спеціального балона, який міститься в корпусі респіратора.

Фільтрувальні - принцип дії таких апаратів полягає в тому, що повітря перед тим, як надійти на вдих, проходить через спеціальний фільтр, де відбувається очистка його від аерозолю. Сфера застосування таких респіраторів - гірнича промисловість, металургія, хімічна промисловість, коксохімія та інше.

В той же час протигази як засоби захисту дихання також поділяються на види залежно від типу захисту:

Фільтруючий протигаз – принцип дії полягає у очищенні зараженого повітря методом його фільтрації. Він складається з лицьової частини, яка підбирається за розмірами для максимальної ізоляції, фільтрувальної коробки, в якій міститься активоване вугілля, а також протидимного фільтру.

Ізолюючий протигаз - принцип роботи полягає у вдиханні кисню за допомогою регенеративного патрону з перекисами лужних металів, які при хімічній взаємодії вивільняють кисень. Ізолюючі протигази використовуються в умовах нестачі в атмосфері кисню, його надмірній загазованості або при невідомому складі забруднюючих повітря домішків, а також при наявності у повітрі отруйних речовин.

Шланговий протигаз - це прилад ізолюючого типу, що складається з гумово-тканинного рукава. До одного кінця його двома гофрованими трубками приєднаний гумовий шолом-маска, інший кінець з'єднаний з фільтруючою коробкою, що служить для очищення вдихуваного повітря. Під час роботи з надітим протигазом повітря для дихання надходить під шолом-маску шляхом самовсмоктування. Видих проводиться через видихуваний клапан.

Розповімо, де можна купити засоби індивідуального захисту органів дихання -
протигази та респіратори

Підприємство "ТК-Спецодяг" сьогодні активно займається реалізацією протигазів та респіраторів з доставкою по всій території України.

В асортименті наскладі завжди в наявності: протигаз шланговий ПШ1С, ПШ20РВ, ПШ20ЕРВ, ПШ20ЕРВ-2, маска протигазу ШМП, маска протигазу панорамна ARTIRUS-1, маска протигазова ППМ-88.

А також Ви можете придбати: респіратор пилозахисний “Тополь", респіратор газозахисний "Тополь", респіратор газозахисний РПГ-67, респіратор пилозахисний РУ60М, респіратор Пелюстка, респіратор Росток 2ПК, респиратор BLS 120B (FFP1 NR D) та інші види.

Увага! Всі індивідуальні засоби захисту сертифіковані Держстандартом України по системі сертифікації УкрСЕПРО, що підтверджують відповідні сертифікати встановленого зразка та гігієнічні висновки МОЗ Укаїни.

Компанія відкрита до взаємовигідної співпраці з промисловими підприємствами, приватними виробничними фірмами та підприємствами. Поставляється товар як оптовими партіями, так і роздрібними.

Для того, щоб підібрати необхідний засіб захисту дихання (респіратор, протигаз), що оптимально б підходив до всіх Ваших вимог та галузі використання, звертайтеся до фахівців компанії “ТК-Спецодяг” прямо зараз! Контактні номера телефонів можна переглянути тут.