Невід’ємною частиною всіх парових систем є дросельний клапан. Це дуже важливий пристрій, адже саме він допомагає керувати безпечними газовими та повітряними потоками.

У будь-якій системі, де буде експлуатуватися дросельний клапан, в повному обсязі буде забезпечене ефективне регулювання витратних параметрів робочого середовища. І все це за рахунок зміни прохідного перетину отвору.

Спектр застосування дросельних клапанів досить великий, оскільки щодня ведуться розробки в області нових технологічних процесів. Його успішно використовують тоді, коли потрібно зменшити тиск газу в компресорних установках, або якщо потрібне розширення стисненого газу у холодильних машинах з метою його подальшого охолодження і підтримування температури. Також застосовують дросельні клапани на повітроводах для дозування повітря.

В чому полягають переваги дросель-клапанів?

- Вони довговічні;

- міцні, надійні в експлуатації;

- компактні;

- легкі у монтажі;

- прості у використанні.

Які є види дросель-клапанів?

ДХ – призначений для холодних газів і повітря з температурою до 100°С.

ДХО - відсічний клапан для холодних газів і повітря з температурою до 100 °С.

ДХК - дросельний клапан з кронштейном для установки виконавчого механізму МЕО для холодних газів і повітря з температурою до 100 °С.

ДП - застосовують для підігрітих газів і повітря з температурою від 200 до 500 °С.

ДГ - придатний для гарячих газів і повітря з температурою до 600 °С.

У кого вигідно купити дросельні клапани?

У ТОВ «Гідропрес Силова Гідравліка»! Лише у нас доступна ціна, великий вибір та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Виробником цих пристроїв є надійна польська компанія «HYDROPRESS». Під час виробництва застосовуються високоякісні матеріали, які гарантують міцність та довговічність у експлуатації.

Доставку здійснюємо за домовленістю по всій Україні: Київ, Донецьк, Дніпропетровськ, Луганськ, Львів, Одеса, Запоріжжя і тд.

Видаємо гарантії терміном у 12 місяців.

Звертайтеся до нас за контактними номерами телефонів, і ми розкажемо Вам детальніше про переваги співпраці з нами.