Ще з давніх давен оливкова олія вважалась гордістю греків, але і до сьогодні цей продукт не здає свої позиції - залишається на піку популярності. І по праву є лідером в оптових продажах як в Україні, так і в усьому світі!

Властивості грецької оливкової олії вивчені давним-давно - справжній скарб користі та смаку! Якісні поживні характеристики пов'язані як із самими плодами, так і з умовами, в яких вони вирощувалися. А це - горбисто-скелястий ландшафт та екологічно чисте середовище.

Якщо Ваш вибір - грецька оливкова олія оптом, тоді Ви потрапили за адресом!

 

У нашому інтернет-магазині СПД Димитров Ви можете купити грецьку оливкову олію оптом ТМ "Minerva" та "Attica Food". Продукція виготовляється методом холодного віджиму з відбірних оливок вищого сорту. Олія має чудовий смак, аромат і вкрай низьку кислотність, абсолютно не гірчить.

На продукцію є сертифікати та висновки санітарно-гігієнічної служби України.

Детальніше про асортимент! Те, що варто знати Вам!

⋆ Оливкова олія "Minerva". Це перша торгова марка оливкової олії в Греції. З 1904 року і донині «Мінерва» є найзнаменитішою грецькою оливковою олією. Вона володіє витонченим ароматом, дивовижним смаком і сяючим кольором.

Олію виготовляють із відбірних оливок сорту коронейкі, вирощених у Пелопоннесі та зібраних вручну. Якість та смак завжди на висоті!

⋆ Оливкова олія "Attica Food". Виробник цієї продукції працює на міжнародному ринку понад 15 років. Компанія має власні оливкові плантації в околицях міста Каламата та на узбережжі бухти Колімварі.

Оливки вирощуються, обробляються і зберігаються в суворій відповідності з екологічними стандартами, а також солятся і в'ялятся за традиційними грецькими рецептами. В кінцевому результаті пропонується оливкова олія першого віджиму зі 100% якісними показниками.

Про умови співпраці!

Mи поставляємо продукцію безпосередньо напряму від грецьких виробників, тому ціни без накрутки. Можливі індивідуальні знижки, але це обговорюється індивідуально в телефонному режимі. 

Продається товар дрібним та великим оптом. Фасується в скло, жерстяні та пластикові банки.

Доставка можлива через Нову Пошту, а також перевізною компанією Делівері. Доставка по Одесі безкоштовна.

Товар завжди в наявності на складі, тому поставки стабільні. Детальну інформацію шукайте на сайті http://suhofrukti.ub.ua.