Що важливо знати, обираючи скло для ф’юзингу…

Щоб виготовити якісний та довговічний ф’юзинговий виріб, потрібно відповідально поставитись до вибору скла. Звичайно, можна з'єднати два будь-які шматочки, покласти в піч і отримати своєрідний ф’юзинг. Однак, якщо Ви маєте на меті отримати справжній витвір мистецтва, акуратний та міцний, потрібно звернути увагу на коефіцієнт термічного розширення. Саме він показує, наскільки скло сумісне між собою і чи буде напруга в готових виробах після спікання.

Чому це настільки важливо? Після спікання скло складається з декількох шарів, і напруга між ними може призвести до розтріскування або ж руйнування всього виробу. Якщо напруга велика, то може статися вибух, і дрібні скляні уламки з гострими краями розлетяться в різні сторони.

У Вас мабуть виникло питання, чому ж гартування в печі не може усунути ці напруги, адже воно призначене для підвищення міцності матеріалу? Справа в тому, що в процесі спайки в печі скло зовні і стає цілісним, але його внутрішня структура залишається багатошаровою. І зайві напруження можуть призвести до руйнування конструкції, в тому числі і у вигляді дрібних скалок, що розлітаються.

Багато спеціалістів вважають, що звичайне пляшкове або віконне скло найбільш підходять для ф’юзингу. А деякі експерти взагалі рекомендують не звертати увагу на його походження. Однак всі вони погоджуються в одному, що звичайне або кольорове скло для фьюзингу має бути сумісним за своїми фізичними властивостями з іншими скляними елементами, включеними в цей виріб.

У кого варто купувати скло для ф’юзингу

В компанії «CapitalGlass»!  Тут представлена широка колірна гама скла для ф’юзингу хорошої якості. Виробником є китайська фірма «Dalian Baoli Color Glass», яка має хорошу репутацію та славиться лише довговічною продукцією.

Ми продаємо скло COE 85, що сумісне з Float склом, товщиною 2-3 мм. Лист скла, товщиною 2-3 мм має розміри 40×50 см, вагу 1,2 кг. Лист скла, товщиною 3 мм - 75×80 см має вагу 4,5 кг.

Крім того, пропонуємо прозору підкладку товщиною 4 і 6 мм з розмірами аркуша 75 × 80 см і 80 × 150 см.

В асортименті більше 400 різних колірних комбінацій, включаючи плямисту, прозору, опалову, гравіровану пунктиром різної текстури: хвиля, райдужна, спіраль, котяча лапа, граніт, ялинкова та ін.

З нашим склом Ви успішно зможете виготовити безліч речей, починаючи від намистин, прикрас та закінчуючи фурнітурою для шаф, декоративними стільницями та ін.

Гарантуємо Вам низькі ціни та приємні знижки. А ще швидку доставку в кожне місто України.