Одним із оригінальних способів декорування інтер'єру є піскоструминна обробка скла. Вона має великі можливості для одержання найрізноманітніших зображень. Малюнок може бути матовим, прозорим, рельєфним, гладким, з будь-яким ступенем глибини та шорсткості. Ця технологія виконується під високим тиском і надає виробу матовий тон з допомогою використання спеціальних абразивів. Виконує цю роботу таке обладнання, як піскоструминні камери для скла.

На ринку нашої країни ці апарати представлені досить широко. Пропонуємо Вашій увазі компанію «CapitalGlass» - провідного виробника обладнання для обробки скла в Україні.

В чому ж переваги піскоструминних камер для обробки скла від компанії «CapitalGlass»

Піскоструминні апарати нашого виробництва розроблені з урахуванням всіх вимог склообробного бізнесу. Це гарантує високу якість, зручність і легкість в обслуговуванні та тривалий період експлуатації.

Ми виготовляємо піскоструминні камери інжекторного типу для нанесення матового покриття на скло або дзеркало ручним способом. В процесі нанесення покриття, використовується спеціальний пісок оксиду алюмінію. Камери оснащені отвором для рук, захисним склом та системою фільтрації.

Ці камери допомагають проводити тонку обробку поверхні виробу без жодних незручностей, пов'язаних з використанням захисного піскоструминного спорядження. Такі апарати добре себе зарекомендували при обробці великої кількості малогабаритних деталей і особливо при піскоструйці скла.

Як виглядає технологія матування скла за допомогою піскоструминної обробки

Ця технологія є досить простою. На поверхню скла під сильним тиском подається повітря з деякою кількістю абразивних матеріалів, таких як пісок. У тих місцях, в яких він стикається зі склом, відбувається мікроруйнування скла. Як наслідок, з'являється матовість і шорсткість. При цьому можна змінювати тиск повітря, кількість подаваного піску і кут подачі повітря. Все це по-своєму впливає на візуальний ефект.

Після матування скло не буде боятися дії вологи, перепадів температур і хімічних речовин. Крім того, скляний виріб стане багатшим за змістом без застосування будь-яких складних методів обробки.

Як замовити наше обладнання

Зробити замовлення можна онлайн на нашому сайті http://capitalglass.ub.ua/ua в каталозі товарів. Також Ви можете зателефонувати нам за контактними номерами. Або ж замовити дзвінок, і ми зв’яжемось з Вами самі. Обирайте найзручніший для Вас спосіб і замовляйте! Ми гарантуємо Вам швидку відповідь та лише вигідні умови співпраці.

Зверніть увагу, що ми також можемо виготовити обладнання за Вашим індивідуальним замовленням. Здійснюємо безкоштовне гарантійне обслуговування протягом 12 місяців після покупки.