Зростання продуктивності робочого дня власників тракторів: зносостійкість Nokian TRI 2 зросла!

Nokian TRI 2 – надійний партнер для сучасних фермерів та власників дорожньо-будівельної техніки протягом усього року. Чудова зносостійкість цього багатофункціонального виробу із шашковим малюнком протектора зросла ще більше.

Гумова суміш нового покоління, що була розроблена спеціально для складних умов експлуатації дорожньо-будівельної та земельної техніки, збільшує надійність та довговічність машин під час виконання дорожніх робіт та транспортування важких вантажів на сільськогосподарських тракторах. Також були посилені зчіпні властивості нової гумової суміші в зимових умовах.

Стрілоподібний малюнок протектора і міцна будова шини гарантують відмінне зчеплення як на слизькій дорозі, так і на м'якому полі. Шина легко очищується, і ця її властивість додатково посилює зчеплення з поверхнею. Nokian TRI 2спеціальна шина зі стабільною і комфортною керованістю, вона рівномірно зношується і витримує інтенсивну експлуатацію. Завдяки шашковому малюнку та рівномірному розподілу тиску на поверхню шина також може використовуватися для роботи на територіях з великою кількістю зелених насаджень, що вимагають уважного ставлення.

Сьогодні сучасна сільськогосподарська техніка та спеціальні трактори транспортують більш великі вантажі, ніж раніше. Відстані між місцями виконання робіт виросли, як і середні швидкості руху. Крім того, інтенсивність використання тракторів також стала більш високою, і тепер їх можна частіше побачити на шосе.

Коли необхідно максимально збільшити термін служби професійної шини, варто приділити увагу вибору відповідних до висунутих вимог шин і підтримці правильного тиску в них. Потужність та маса трактора повинні відповідати розміру шин. Підтримка правильного тиску істотно впливає на ходові якості і довговічність шин.

Дотримання рекомендацій виробників техніки та шин і регулярна перевірка тиску гарантують максимальний строк служби шини. Робота стає більш продуктивною, якщо використовувати найбільш цінні властивості техніки і шин.

Низькопрофільні шини Nokian TRI 2 65-ої серії вже виготовляються з нової гумової суміші. Іншим нововведенням є поява точок вимірювання глибини канавок на центральному ребрі, що дозволяють контролювати кількість робочих годин цієї екологічно безпечної шини.