Андре Моруа свого часу підмітив, що вибраний з любов'ю подарунок пізнається відразу по прагненню вгадати смак людини, по оригінальності задуму, за самою манерою дарувати.
Вгадати смак жінки – завдання не з простих. Як подарувати саме те, що до нестями хоче  жінка?

Спробуємо розібратися.

Чоловіку, що зібрався у похід за подарунком  до Дня Валентина, згодяться наступні факти.

Вони підходять як для «сімейників», так і для тих, чиї стосунки «у зародку». Отже:

- жінка понад усе цінує сюрприз, а не подарунок. Так, це має бути несподіваний  і водночас бажаний подарунок,


- фраза «і не важливо, скільки це буде коштувати» сьогодні настільки ж правдива, як і фраза «земля квадратна». Подарунок  має відповідати статусу чоловіка. Дружина обов’язково оцінить, наскільки вартість подарунка співпадає із  достатком. Надто дешевий — подумає, що чоловік зекономив на ній. Надто дорогий — витратив піврічний сімейний бюджет. Подарунки обожнюють гармонію. Але якщо Ви не даруєте дуже багато, Ви даруєте надто мало. Грецьке прислів'я;


-  подарунок  до Дня закоханих без слів – лише річ. Не полінуйтесь заготувати ну хоч три слова. Листівка? Теж варіант. Нехай це буде урочисто чи дуже інтимно, але буде. Слова доводять важливість подарунка і повагу до жінки. Не економте на власних зусиллях.

В рейтинг найкращих подарунків для жінок потрапляють:


Свято. Жінки  обожнюють божевілля, особливо чоловіче. Екстравагантні вчинки до Дня Валентина, музичні феєрверки ( супровід від Scorpions і до джазу), романтична вечеря, прогулянка на трамваї, китайська царемонія  чаювання – все це змусить задуматись  жінку: «а чи не ласий шматок пирога я відхопила у цьому житті?» Тож на Валентина випускайте свою фантазію на волю.

Квіти, букети  та квіткові композиції до Дня Валентина - ідеальний варіант. Цим не засмутиш. При цьому не варто обмежувати себе нашвидкоруч купленими квітами. Вартість вимірюється часом. Тому подаруйте його своїй жінці.

У кожному місті є свої флористи-чарівники. До них і варто зайти за порадою. Вишукане аранжування букетів, квіткові композиції, наче з глянцевого журналу, - змусять жінку цілий день відчувати себе Богинею. Вашою особистою Богинею. Камелія, корпорація квітів, з мережею магазинів у Києві – одне із тих місць, де вам допо - можуть розібратися в асортимен - ті, кольорах та квіткових при красах. На всяк випадок пам’ятайте пораду спеціалістів: жінок здатні радувати в однаковій мірі 100 троянд і кілька великих ромашок.
До флориста візьміть з собою спостережливість. На які квіти жінка реагує? З чим асоціюються ті чи інші квіти?  Про що вона захоплено розповідає? До Дня закоханим не дарують жовті квіти – це печаль. Дуже дрібні, польові квіти пасують молодим парам, а от троянди, лілії та орхідеї – для подружніх пар, які  довго разом.


 Наступним в рейтингу подарунків є подорожі.

Пам'ятаєте старий бородатий анекдот: кожна жінка подумки живе у своєму власному Нью-Йорку, і лише двічі на день повертається  звідти, щоб помити посуд і винести сміття.
 Жодна жінка не відмовиться від подорожі. Ніхто не змушує відразу пакувати валізи.

Купити путівку  в країни старої Європи (тур в Відень, Прагу,  Будапешт) доцільно буде на весняний період.

Саме в цей час Європа стає по справжньому квітучою і романтичною. Саме весною тури в Європу особливо популярні. При цьому можна сподіватися на гарячі тури та колосальні знижки.

Туроператори  одноголосно радять брати орієнтир на європейські столиці. Саме там чекають на закоханих. Хоча можна й на рибалку в Шотландію махнути і нарешті відпочити від тісних міст.

Косметика. Жінки не вміють спокійно дивитися на тюбики і спреї. Кожна з них – зваба для жінки.
В День закоханих косметику теж потрібно підбирати. Ідеально підійдуть креми, лубриканти, аромати із домішками «сексуальних» фруктів: гранат, манго, полуниця.
Особливо популярними є парфуми. Водночас, це один із найнебезпечніших подарунків. Людина сприймає їх індивідуально, вони мають здатність змінюватись залежно від тіла.
Лише чоловіки із практикою знають, від чого божеволіє його жінка: кориця, спеції, фіалкова ніжність чи настирливість троянди.  Обираючи парфуми, ви маєте не лише знати свою жінку, а й відчувати її.
Спеціалісти вивели таку закономірність. Динамічні, активні, раціональні жінки люблять свіжі запахи, аква, бриз, насичені квіткові аромати. Особи самозаглиблені, романтичні надають перевагу тонким східним ароматам, цитрусовим відтінкам, фіалковим екстрактам. Зазвичай «м’яка» жінка почуває себе комфортно без “шлейфу”. Амбітним тигрицям ближче до тіла самовпевнений і всеогортаючий парфум.

Прикраси. Ідете вибирати прикраси для дружини чи подруги? Тоді не забудьте лишити логіку вдома. Вона вам не знадобиться. Навіть якщо у жінки “енна” кількість прикрас у бойовому запасі, вона з адреналіном вибиратиме ще і ще. Це  - саме те, що викликає заздрощі у прекрасних світу цього, і  змушує нервово сіпатися гаманці чоловіків.


Переливи дорогоцінного каміння, обручки, кулони, брошки, браслети із золота та срібла заставлять вас задуматись, що ж брати. Ювеліри кажуть: несуттєво, що з прикрас Ви оберете. Важливо, як це буде виготовлено.

До дня Валентина вибір багатьох чоловіків падає на тонку роботу, орнаменти, рослинні мотиви в оформленні прикрас. Це допомагає висловити ніжність ставлення до жінки.

Масивні прикраси краще залишити для інших свят. Прикраса, як і жінка, має виглядати сексуально та звабливо, і якщо вам хочеться це спробувати на дотик, то що тоді? Тоді жінка теж не лишиться байдужою.



Білизна + секс. Найбільше жінок будуть мріяти про нову еротичну білизну і  інновації в подружньому житті. Саме час поекспериментувати, панове.
Зайвим драйв в сексуальному житті подружжя не буває. В День закоханих жінка достойно оцінить  поцілунок. Зі сходом сонця. А ввечері - романтичний фільм, легку музику, масаж при свічках. Пам'ятайте: святкування має початися із вранішнього поцілунку і закінчитися легкою еротикою з продовженням. Це - програма мінімум. Програма максимум – на ваш розсуд.
Пристрасть підсилюється мартіні, вином, морепродуктами і взаємними дотиками.

А може взагалі варто провести вечір у ванній кімнаті? В 2011 популярними послугами є SPA — процедури для двох, грязьові купання, шоколадні сеанси.

Тепер всі  тонкощі – як на долоні. Трішки зусиль – і жінка потопатиме у радості. Адже всі подарунки в День Валентина – з присмаком кохання. Без нього вони – ніщо.

Даруйте кохання, обійми, поцілунки...і не смійте розчаровувати жінок.

Ті, хто в пошуку коханої  - пам’ятайте улюблені слова Френка Сінатри: “Найкраще — тільки попереду”.

З Днем Валентина!