ТзОВ «ІРС Сістем» - це нове підприємство харчової промисловості, яке займається виготовленням макаронних виробів ТМ «AVANTI», «FARINELLA» на автоматичних лініях всесвітньо відомої компанії «Braibanti» (Італія) з використанням унікальної технології «турботерматік».

Фахівці підприємства впевнені: правильне харчування, натуральні продукти – шлях до здоров'я нації.

Макаронні вироби ТМ «AVANTI» відповідають ДСТУ 7043:2009 та належать до групи В, класу «Екстра». Це екологічно чистий та корисний продукт, який виготовляється із борошна пшеничного вищого сорту і питної води на автоматичних лініях закордонного виробництва. При виробництві застосовується глибоке вакуумування у тістовій камері та високотемпературні режими сушіння.

Поточний контроль виробничого процесу, а також технологічних режимів для кожного виду макаронних виробів ведеться спеціалістами акредитованої контрольно - виробничої лабораторії підприємства.

Реалізуються макаронні вироби фасованими (400г, 900г, 1кг, 2кг, 3кг) у яскравих поліпропіленових мішках та поліетиленових пакетах. Упаковуються на сучасному італійському обладнанні «Richiarelli» та «Stiavelli».

Опис основних споживчих властивостей продукції

В склад макаронних виробів входить: вода – 13%, білки (10-12%), жири (0,9-2,7%), вуглеводи (69-75%), клітковина (0,1-0,2%), вітаміни В, РР. 

Білки макаронних виробів засвоюються на 85%, жири на 93%, вуглеводи на 96%.

Високу харчову та поживну цінність макаронів зумовлює те, що серед мінеральних речовин багато фосфору, калію, натрію. Також біологічна цінність макаронів зумовлюється наявністю в них таких незамінних амінокислот, як лізин, метіонін, треонін. Енергетична цінність 100г макаронних виробів – 330-340 кКал або 1380-1430 кДж.

Макаронні вироби ТМ «AVANTI» мають найкращі органолептичні показники, які властиві даній продукції, а саме:

✯ однотонний колір з кремовим або янтарним відтінком, без слідів непромісу;

✯ гладеньку та однорідну поверхню; 

✯ зварені до готовності зберігають форму, не злипаються, не утворюють грудочок;

Повна гарантія якості! 

Гарантією якості продукції є дотримання високої культури та гігієни виробництва, відповідність санітарно-епідеміологічним критеріям безпеки, вимогам санітарного законодавства України. Підтвердженням цього є висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

Для виробництва макаронних виробів ТМ «AVANTI» використовується лише краща вітчизняна сировина: пшеничне борошно вищого сорту (з вмістом сирої клейковини не менше 26% і білизною не менше 60 одиниць) і питтєва вода (без барвників, добавок і домішок).

Борошно доставляється на підприємство з допомогою борошновозів, яке після вхідного контролю зберігається в спеціально обладнаних силосах із дотриманням відповідних стандартів.

Особлива увага приділяється вхідній якості сировини та вихідній якості готової продукції, за якою стежать фахівці підприємства. З цією метою між ТзОВ «ІРС Сістем» та ДП «Волиньстандартметрологія» було заключено договір на предмет проведення повірки засобів вимірювальної техніки та атестації випробувального обладнання. Затверджено перелік засобів вимірювальної техніки, яка перебуває в експлуатації на підприємстві, проведено атестації поліамідних, металевих сит, магнітів для визначення домішок в борошні, повірки лабораторних ваг, установки для вимірювання вологості.

На підприємстві проведена добровільна сертифікація продукції. Макаронні вироби проходять регулярні дослідження у випробувальному центрі ДП «Волиньстандартметрологія», зокрема за органолептичними, фізико-хімічними показниками, вмістом токсичних елементів, мікро токсинів, а також визначенням генетично модифікованих організмів.

В 2013 році виробник ТзОВ «ІРС Сістем» став переможцем регіонального та Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів».