Коли від нас назавжди йдуть наші близькі, в душі залишається гіркота, порожнеча і біль від непоправної втрати. Важко усвідомити, що той, кого ми любили, назавжди нас покинув. Але людина залишається жива в нашому серці, поки жива пам'ять про неї... Це єдине, що у нас залишається - пам'ять, яка багато в чому проявляється в облаштуванні місця поховання людини.

Одним з атрибутів могили є ритуальний хрест. Він встановлюється відразу після похорону, до тієї пори, поки не буде виготовлений гранітний або мармуровий пам'ятник.

Хрест є основним символом християнства. Він говорить нам про жертву, яку колись приніс Ісус, а також нагадує близьким померлого про те, що він тепер у царстві Божому. Схожим нагадуванням служать і будиночки на хрестах, говорячи нам про те, що покійний знайшов свій новий дім на небесах.

Похоронні хрести найчастіше виготовляють з дерева або металу. Вони мають різну форму: традиційні православні восьмиконечні і шестиконечні.

Звичайно, родичі померлого занадто пригнічені горем втрати, щоб звертати увагу на такі нюанси, як підбір і виготовлення похоронного хреста. Саме тому всі ці турботи готове взяти на себе ритуальне бюро «Скорбота» в Умані.

Ми виготовляємо дерев'яні хрести з міцних порід дерева, таких як сосна і дуб. Вони стійко переносять капризи погоди і, будьте впевнені, при необхідності можуть стояти дуже довгий час.

Металеві хрести виготовляються з якісних видів металу, не схильних до корозії. Якщо вам необхідно, ми також можемо створити табличку з ім'ям, датою народження і смерті покійного.

Наші працівники спокійно і делікатно допоможуть вам підібрати оптимальну модель хреста, а також домовляться про його встановлення на місці поховання.

На відміну від непрофесійних майстерень по виготовленню ритуальної атрибутики, ми гарантуємо, що могильні хрести будуть виконані в суворій відповідності з канонами і традиціями православної церкви.

Звичайно ритуальний хрест - це тільки тимчасовий атрибут облаштування могили, але він також має велику значимість, оскільки втілює в собі пам'ять і любов живих до тих, хто змушений був нас покинути і перейти в кращий світ.

Ми виконаємо всі необхідні роботи і подбаємо про те, щоб хрест був встановлений точно в зазначений термін. Таким чином, ми хочемо хоч трохи полегшити вашу важку ношу.

Наші помірні ціни, безумовно, дозволять Вам провести в останній шлях рідну людину недорого і гідно. І нехай земля стане пухом для тих, хто пішов від нас...

Життя людини з часом закінчується. З болем втрати дуже важко змиритися, але іншого виходу немає. Все, що залишається - остання данина поваги близьким. Однією з них є виконання ритуальних канонів і впоратися з цим завданням вам допоможе бюро ритуальних послуг «Скорбота». Ми готові прийти вам на допомогу у будь-який час дня і ночі.