Одяг для новонароджених виробництва торгової марки «MiE» представлений на українському ринку легкої промисловості з 2007 року. За цей час ми встигли створити широкий асортимент одягу для новонароджених хлопчиків і дівчаток, а також отримали всі необхідні сертифікати.

Наші дизайнери виробили свій стиль в одязі для новонароджених з урахуванням нашого досвіду і бажань батьків. Ми виражаємо свою любов до дітей в наших виробах.

 

Одяг для новонароджених нашого виготовлення є максимально комфортним для малюка, а також практичним у використанні! Витримує велику кількість прань, зберігає колір і форму, що доставляє масу задоволення батькам. Ми відстежуємо кожен етап технологічного процесу пошиття виробів, від махрового халата до крихітної трикотажної шапочки. У підприємства є свій принцип добору кадрів, своя філософія роботи.

Завдяки поєднанню бездоганної якості, продуманого до дрібниць дизайну і доступної ціни наші вироби завоювали популярність на українському ринку. Ми запрошуємо Вас до співпраці, і сподіваємося, що наш одяг для новонароджених задовольнить попит ваших покупців.