Дерев'яні меблі можуть бути виготовлені з різних порід деревини, але будь-які меблі з дерева тільки прикрашатимуть інтер'єр спальні і даруватимуть комфорт і затишок.

Меблі з дерева - це обов'язковий атрибут домашнього затишку і, в той же час, це своєрідний еталон стилю: елітні меблі дозволяють надати інтер'єру вишуканості і витонченості. 

Меблі з дуба - акцент на еклектиці сучасного типу. Завдяки втіленим витонченим фантазіям меблі з дуба здатні представити найпростішу обстановку в розкішному ракурсі.

Порушуючи межі і стереотипи, меблі з дуба здатні створювати абсолютно новий образ простору. Навіть найпростіші меблі з дуба виглядають солідно і дорого. Різьблені меблі з дуба - атмосфера чарівної епатажності, створює королівське обрамлення інтер'єру.

Меблі з сосни легкі, світло-золотистого кольору. Такі меблі роблять інтер'єр спальні сонячним, життєствердним і оптимістичним. Соснові меблі недорогі, тому цілком доступні.

Гнуті дерев'яні меблі з бука. Такі меблі дуже міцні, і бук після розпарювання і просушування не втрачає свою форму.

Стилі меблів досить багато, зараз популярна класика, модерн, арт - деко. Але, при виборі меблів для спальні, не обов'язково купувати меблі, які в моді.  Вибирайте ті меблі, які вам до душі i якi подобаються.

Меблі можна купити у багатьох меблевих салонах, але там вам пропонують ряд вже виготовлених меблів. Дерев'яні меблі на замовлення - це меблі, які будуть виготовлені з урахуванням усіх ваших побажань. Купуйте тільки хороші якісні меблі з дерева, не женiться за дешевизною, оскільки лише якісні дерев'яні меблі прослужать вам дуже довгий термін. Меблі для спальні вi  д ЧП Giga Style - на замовлення. Дерев'яні меблі на замовлення виключають купівлю "кота в мішку", оскільки при виготовленні меблів з Вами погоджуватимуть майбутню модель, розміри, з якої породи дерева будуть виготовлені меблі і так далі. Дерев'яні меблі, виготовлені з урахуванням усіх Ваших побажань, якісне фарбування і лакування, елементи позолочення, різьблення - по Вашому бажанню, будь-який стиль меблів. Такі меблі ідеально впишуться в інтер'єр. Від досконалих, затишних і красивих меблів в спальні Ви отримуватимете тільки хороші емоції, задоволення і комфорт.