Завдяки цьому, на перший погляд, незначному елементу ми можемо дізнатися, з чого зроблений товар і як за ним доглядати, отримати інформацію про фірму і країну-виробника. Саме етикетка підкаже, чому ціна речі досить висока - можливо, вона належить до відомого бренду? У деяких випадках цей поліграфічний виріб - модне доповнення до образу і стилю, і майже завжди - ефектна реклама виробника.

Етикетки бувають різних розмірів, виготовляють їх зазвичай з довговічних матеріалів, стійких до хімічних і механічних впливів.

Для виробництва ярликів використовують спеціальну стрічку з нейлону, поліестера або сатину.  

 

Компанія «Альтаїр» пропонує Вам вибрати і замовити відповідний матеріал для виробництва етикеток.

Термотрансферний нейлон призначений для виготовлення одно-і двосторонніх етикеток по догляду за виробами. Він досить щільний і дуже міцний. Цей полімерний тканий матеріал має спеціальне просочення, завдяки якому при друку ярлика знижується накопичення статичної електрики, а поверхня з обох сторін стає досить рівною.

При холодній порізці край не розпускається, що дає можливість готовий ярлик пришивати тільки з одного краю етикетки, залишаючи другий вільно висіти. Термотрансферний спосіб виготовлення - швидкий, дешевий і зручний. Хоча на термотрансферних принтерах не друкують повнокольорові зображення, відтінки і перетікання, але продукція має безліч переваг. Застосування спеціальних фарб забезпечує стійкість відбитка навіть після багаторазового прання при температурах до 80 ° С. Тому готові етикетки відрізняються довговічністю.

Сатин - полімерний тканий матеріал без просочення. Він надзвичайно міцний, але на дотик м'якше нейлону. Тому його використання рекомендується для маркування білизни і в інших випадках, коли відбувається прямий контакт із тілом.

При холодній порізці край розпускається. Тому ярлики пришивають з обох сторін, а не з одного краю. Завдяки спеціальному плетінню, лицьова сторона поверхні матеріалу глянсова, тобто пристосована для друку, а зворотна сторона має грубу, придатну для друку, фактуру.

Поліестер - це синтетичне поліефірне волокно, що відрізняється особливою різноманітністю. Тканина має глянсову поверхню, переливається на світлі. Хоча і може розповзатися при механічному різанні, але легко піддається друку, добре тримає форму, при вшиванні не вимагає спеціального устаткування і матеріалів. Застосовується в легкій промисловості для маркування складу, розміру, умов зберігання і чищення. Етикетки з поліестеру підкреслюють благородне походження товару.

У компанії «Альтаїр» Вам детально розкажуть про переваги кожного матеріалу для виробництва етикеток і допоможуть вибрати те рішення, яке найкращим чином підійде саме для Вашого бізнесу. Також в асортименті - ріббони, принтери для виготовлення етикеток і багато іншого.

Контактна інформація:
Київ, вул. Автозаводська, 24 / 2, оф.301-303.
Тел / факс:
+38 (044) 206-27-38, +38 (044) 206-27-37, +38 (044) 206-27-39.