Більше ста років безперервних досліджень, розробок і виробництва зробили шведський концерн ESAB світовим лідером у виробництві зварювального обладнання та матеріалів для зварювання, наплавлення і різання, а також всесвітньо відомим постачальником виробів, ноу-хау технологій і унікальних послуг.

ESAB було засновано в 1904 році в Гетеборзі винахідником покритого електрода Оскаром Кельбергом. Компанія зараз є лідером в розробці обладнання, матеріалів для зварювання та різання і їх найбільшим у світі виробником. Компанія володіє 30 промисловими підприємствами, розташованими в різних частинах світу. Також двома підприємствами володіють її партнери. Продукція ESAB продається в більшості країн світу.

В даний час власником The ESAB Group є британська компанія Charter International plc.

Торговий Дім «Тех Автоматика» є офіційним дистриб'ютором представництва концерну ESAB в Україні - ТОВ «ЕСАБ-Україна». Сьогодні ESAB виробляє зварювальні матеріали та зварювальне обладнання практично для всіх областей, пов'язаних зі зварюванням та різанням металів.

Ім'я ESAB стало синонімом світового лідерства в чотирьох ключових галузях: обладнання для ручного зварювання та різання, зварювальні автомати, витратні матеріали для зварювання та системи для різання. У кожному напрямку компанія веде постійне удосконалення методик і матеріалів, а також впроваджує ноу-хау для реалізації у різних галузях промисловості.

День за днем клієнти по всьому світу, що працюють в галузі транспорту, офшорних споруд, суднобудування, енергетики, переробної промисловості, авіації, космонавтики та будівництва, покладаються на підтримку компанії. А ESAB постачає ефективні, високопродуктивні рішення, що відповідають очікуванням замовників і навіть перевершують їх. 
"ТД" ТехАвтоматика " - молода компанія, і ми поставили перед собою завдання бути надійною сполучною ланкою між ТОВ «ЕСАБ-Україна»і українськими компаніями. 

Якщо у Вас виникне потреба у зварювальному обладнанні або у витратних матеріалах, просимо Вас зв'язатися з нами. "ТехАвтоматика" пропонує зварювальні матеріали зі складу в Києві: електроди, вуглецеві і низьколеговані сталі, леговані, високоміцні та теплостійкі сталі, нержавіючі та жаростійкі сталі, важкозварювані сталі і різнорідні зварні з'єднання, чавун і сплави на основі нікелю, мідь та її сплави, алюміній і його сплави, матеріали для різання й стругання, для наплавлення та ремонту деталей. У продажу дріт суцільний, дріт порошковий, присадні прутки, флюс, керамічні підкладки.