Розмір завжди має значення, як би цього не заперечували філософи світу.

І про це досконало знають як виробники меблів, так і замовники.

Мова іде про розмір меблів. Купуючи готові моделі чи замовляючи виготовлення меблів, завжди хочеться отримати саме ті габарити та форми, які намалювала уява. І коли щось кудись не "вписується", розчаровується насамперед клієнт.

Прогресивні меблеві компанії прагнуть сьогодні надати кожному замовнику особисту свободу у процесі створення меблів. Адже у кожного - своє бачення: комусь хочеться приховати надмірну простоту, комусь хочеться зекономити, а ще комусь із клієнтів до душі складні конструкції, які зможуть прикрасити інтер'єр без перевантаження особистого простору у квартирі чи приватному будинку.

До уваги береться насамперед розмір, форма та безперечно поверхня.

Чому люди у прагненні подобатись один одному, перш за все намагаються покращити свій зовнішній вигляд? Тому що це - перший і гарантований крок до вдоволення та уваги.

Щось подібне відбувається і в індустрії меблів.

Вигляд багатьох поверхонь багато в чому залежить від того, з якого матеріалу вони виконані. У першу чергу це стосується кухонних стільниць, підвіконь, барних стійок, прилавків магазинів і стійок адміністраторів в різних організаціях.

Стільниці зі штучного каменю з успіхом можуть застосовуватися в усіх цих та багатьох інших випадках, так як камінь є практичним, довговічним, декоративно привабливим матеріалом, який вимагає мінімального догляду.


Ця поверхня стовідсотково та надовго привертає увагу клієнтів, які хочуть надати житловому простору солідності та гігієнічності.

Стільниці для кухні, виконані з натурального каменю, користуються меншим попитом, ніж аналоги з штучного каменю. Цьому є багато причин:

- натуральний камінь досить крихкий, з ним важко працювати;

- багато порід каменю вбирають барвники (на таких стільницях будуть залишатися сліди від пролитої кави або вина);

- природний камінь має досить високу ціну.

Стільниці зі штучного каменю за всіма параметрами перевершують натуральний камінь.

Вони не вбирають барвники, відмінно переносять удари, ціна - прийнятна, а зовнішній вигляд довго залишається привабливим. Стільниці для кухні краще вибирати саме за цими параметрами, так як вони грають найважливішу роль.

Фахівці виробничо-меблевої компанії "Сердолік", спираючись на досвід виконання замовлень у місті Києві, влучно підкреслюють: стільниці - це не лише кухня, побутові рамки.

Стільниця із штучного каменю - ще й прикраса. Її виготовлення - це творчість, не інакше. Як зі сторони клієнта, так і зі сторони компанії-виробника потребується відхід від стандартів і простих рішень. Адже стільниця із штучного каменю може використовуватися будь-де, і не лише як кухонний елемент.

Окрім кухні, стільниці зі штучного каменю можуть з успіхом використовуватися для оформлення робочих поверхонь барних стійок, прилавків і стійок адміністраторів.

Сучасні модні течії, напркилад мінімалізм та хай-тек, вітають природні елементи в інтер'єрі, тому саме штучний камінь став гідною альтернативою стільницям з натурального каменю або дерева.

Ще один момент, який може привернути увагу дизайнерів саме до стільниць зі штучного каменю - непогана колірна гама. Якщо Ви вибираєте стільниці для кухні, виконані в оливкових або бузкових тонах, то ймовірність знайти натуральний камінь в тон кухні вкрай складно, а штучний камінь може вирішити цю проблему за дві секунди. Переконливо? Звичайно, особливо для господинь із добре вихованим естетичним баченням, де не лише розмір, а й вдало підібраний тон і колір мають значення!

Отож, чому так багато замовників віддають перевагу саме стільницям із штучного каменю:

- цей матеріал - високотехнологічний. З ним легко працювати!

- стільниці можна надати будь-яку бажану форму, тому що матеріал відмінно ріжеться та зістиковується без утворення швів. Для оформлення барної стійки цей момент може виявитися ключовим, тому що часто стійка не являє собою якусь пряму, а має вигини, сходинки,

- стільниця - не лише поверхня,  яка витерпить усе - від тертя до опіків, а й елемент дизайну, котрий буде привертати увагу та викликатиме відчуття елегантності у ваших гостей. Стільниця м'яко натякає на те, що в домі побував дизайнер, або господарі вдало подбали про всі тонкощі,

- стільниця зі штучного каменю - дуже гігієнічна поверхня. З часом вона не деформується і не стає схожою на пральну дошку,

- ідеально рівна поверхня, форма без єдиного сколу і надщерблення, перфеткно підібраний колір постійно викликатимуть у господині будинку вдоволення і даруватимуть лише позитивний настрій.

Тож є сенс задуматись. Виготовлення стільниці зі штучного каменю - популярна послуга, однак перевагу рекомедуємо надавати найкращим та найнадійнішим виконавцям. І серед них - меблева компанія "Сердолік".

Саме тут подбають, аби ваше замовлення було виконане точно та ретельно.

 

Виготовлення стільниць на замовлення у місті Києві