Результативний пошук на ринку сучасної реклами. Огляд віл УкрБізнес
Пам’ятаю ті часи, коли для пошуку потрібного підприємства доводилось перелистати сотні “золотих сторінок”. І часто ці пошуки завершувалися марним витрачанням часу. З приходом інтернету проблема відійшла сама собою, але з’явилась інша — засміченість неактуальною інформацією.
Шукаючи аналоги сайтів, що надають контакту інформацію про компанії певної галузі, головним критерієм я для себе виділила новизну. Вона повинна проявлятися не лише у реєстрації новостворених підприємств, а й в регулярному обновленні інформації про них.
В результаті тривалих, але не марних пошуків потрапила на ресурс advertising.ua. Як я зазначала під час нашої минулої зустрічі, тут дійсно є куди піти. 
Отож, розпочинаємо знайомство. Аdvertising.ua — це путівник рекламного ринку російською та англійською мовами. Він представляє собою збірку агентств та мас-медіа України у вигляді візитівок підприємства.
Як виявилось, користуватися ресурсом дуже зручно. Функціональна пошукова система, чіткий рубрикатор та конкретно представлена інформація про підприємство — здавалося б, що ще потрібно. Але автори сайту не зупинились на досягнутому і сформували його головну особливість. Завдяки зручному on-line механізму, користувачі мають можливість самостійно та оперативно обновлювати інформацію у візитівці підприємства. Саме це й привернуло мою увагу до ресурсу. Впевнена, що така можливість є далеко не у кожному інтернет-довіднику. 
Для самих агентств advertising.ua пропонує цікаві рекламні можливості, зазначу, що деякі з них навіть безкоштовні. Мається на увазі розміщення візитки про компанію. Хоча візиткою це назвати важко. Швидше — повноцінна сторінка агентства. Адже тут і детальна інформація про компанію, її портфоліо з коментарями, нагороди та досягнення, а також інформація про команду співробітників.
Візитка — це перший крок перехожого до конкретного  підприємства. Тому вигляд компанії має бути повноцінним та зрозумілим. Приємно, що на просторах інтернету є ресурси, які це розуміють та допомагають підприємствам отримувати своїх потенційних клієнтів.
Думаю, говорити більше про ресурс advertising.ua не варто. Його користь підтверджується на конкретних діях. Лише майте на увазі, якщо шукаєте компанію на ринку реклами — можете зазирнути на advertising.ua. Впевнена, що він зможе вам допомогти. 
Наступний пункт нашої зустрічі — близький до сьогоднішнього. Поговоримо знову-таки про рекламу. Об’єкт нашої розмови буде категорично іншим, але не менш цікавим та корисним. Тому раджу Вам слідкувати за оновленнями.

Шукаючи аналоги сайтів, що надають контакту інформацію про компанії певної галузі, головним критерієм я для себе виділила новизну. Вона повинна проявлятися не лише у реєстрації новостворених підприємств, а й у регулярному оновленні інформації про них.

Отож, розпочинаємо знайомство. Аdvertising.ua — це путівник рекламного ринку російською та англійською мовами. Він представляє собою збірку агентств та мас-медіа України у вигляді візитівок.


Як виявилось, користуватися ресурсом дуже зручно. Функціональна пошукова система, чіткий рубрикатор та конкретно представлена інформація про підприємство — здається, що ще потрібно. Але автори сайту не зупинилися на досягнутому і сформували його головну особливість. Завдяки зручному on-line механізму, користувачі мають можливість самостійно та оперативно оновлювати інформацію у візитівці підприємства. Саме це й привернуло мою увагу до ресурсу. Впевнена, що така можливість є далеко не у кожному інтернет-довіднику. 


Для самих агентств advertising.ua пропонує цікаві рекламні можливості, зазначу, що деякі з них навіть безкоштовні. Мається на увазі розміщення візитки про компанію. Хоча візиткою це назвати важко. Швидше — повноцінна сторінка агентства. Адже тут і детальна інформація про компанію, її портфоліо з коментарями, нагороди та досягнення, а також інформація про команду співробітників.


Візитка — це перший крок перехожого до конкретного підприємства. Тому вигляд компанії має бути повноцінним та зрозумілим. Приємно, що на просторах інтернету є ресурси, які це розуміють та допомагають підприємствам отримувати своїх потенційних клієнтів.


Наступний пункт нашої зустрічі — близький до сьогоднішнього. Продовжуємо тему реклами. Об’єкт нашої розмови буде категорично іншим - повернемося до теми маркетингу та реклами, адже сьогодні ці слова так часто вживаються, та не до кінця стали зрозумілими значній частині аудиторії. Раджу Вам слідкувати за оновленнями й бути разом із УкрБізнес!