Недавні зміни конкурентної ситуації у метизній сфері можуть виявитися надзвичайно сприятливими для вітчизняних підприємств-виробників. До недавнього часу китайська продукція на ринку металовиробів стримувала розвиток вітчизняних виробництв, однак останнім часом під впливом ряду внутрішніх факторів (фінансової нестабільності 2008-2009рр. та інфляції, митних та фінансових нововведень, ускладнення та подорожчання банківського кредитування, підвищення вартості перевезень) з'явилися категорії продукції, замовляти які в азіатських країнах стало невигідно, з огляду на невеликі обсяги замовлень, тривалі терміни виконання замовлень і їх перевезення, відносно високу вартість самих перевезень та ін.

Все це може дати поштовх розвитку імпортозамінних виробництв. Однак, для вітчизняних метизних підприємств серйозною проблемою є застаріле виробниче устаткування. При вирішенні цієї проблеми вибір зазвичай виникає між новим дорогим обладнанням європейського виробництва, б/в устаткуванням (як правило, також європейським), новим обладнанням з Китаю і новим обладнанням з Тайваню.

Перший варіант (нові європейські верстати) передбачає досить тривалий термін окупності обладнання, його використання доцільне для виготовлення продукції, яка не має на вітчизняному ринку серйозної конкуренції з боку масової продукції китайського виробництва, та й фінансово такі вкладення можуть собі дозволити тільки підприємства, не обмежені в грошових ресурсах.

Другий варіант (б/в обладнання) навряд чи можна вважати виправданим в сучасних умовах, враховуючи, що зазвичай таке обладнання є морально застарілим, в процесі подальшої експлуатації потребує значних витрат на ремонтні роботи та закупівлю запасних частин, які, можливо, вже давно зняті з виробництва і, відповідно, втрат часу.

Виробники китайського устаткування останнім часом відрізняються швидким прогресом і мають хороші перспективи в майбутньому, але на даному етапі поки що можуть похвалитися лише досвідом менш вдалого або більш вдалого копіювання моделей відомих іноземних виробників устаткування і більш низькою ціною на свої моделі. Проте зазвичай ця низька ціна є результатом поєднання орієнтації виключно на зовнішню схожість з одночасною економією на матеріалах та їх обробці, використанням менш якісних комплектуючих і матеріалів. Зрозуміло, що це не кращим чином позначається на якості самого обладнання, терміні його служби та витраті (коштів та часу) при його експлуатації.

Провідні тайваньські виробники метизного устаткування мають 30-40-річну виробничу історію, вкладають кошти у власні розробки та удосконалення обладнання, використовують якісні комплектуючі як досвідчених тайваньських, так і відомих іноземних виробників. Кожен з них щорічно виробляє і продає сотні одиниць обладнання як в самому Тайвані, так і в інших країнах світу, насамперед у країнах-лідерах з виробництва металовиробів: Китаї, Індії, Бразилії, Туреччині, Таїланді, Малайзії, Польщі. Тайванське устаткування відрізняється доступними цінами, надійністю, високою продуктивністю, простотою обслуговування, використанням легкодоступних в будь-якому регіоні комплектуючих.

Саме тому метизне обладнання провідних тайванських фірм має дійсно вдале співвідношення ціни та якості і є оптимальним варіантом при технічному переозброєнні вітчизняних метизних підприємств.

Компанія "Слісарук" пропонує тайванське обладнання та інструмент для виробництва болтів, гайок, шурупів, гвинтів, заклепок, цвяхів, обладнання для волочіння сталевого дроту, виготовлення металевих сіток, колючого дроту.

Основні позиції пропонованого нами метизного обладнання:
- Одноматричні двоударні холодновисадочні автомати для виробництва заготовок шурупів, гвинтів, саморізів, заклепок;
- Багатопозиційні холодновисадочні преси для виробництва болтів;
- Багатопозиційні гайкоформувальні автомати;
- Різьбонакатні автомати;
- Різьбонарізні автомати;
- Цвяхарні автомати;
- Верстати для гвинтової та кільцевої накатки цвяхів;
- Верстати-коллатори для напайки цвяхів на дріт (для виробництва бобінних цвяхів).
- Верстати для виробництва цвяхів в пластикових і паперових обоймах;
- Устаткування для термічної і хіміко-термічної обробки кріпильних виробів;
- Лінії нанесення гальванічних покриттів на металовироби;
- Волочильні стани для сталевого дроту;
- Обладнання для механічного видалення окалини;
- Обладнання для виробництва зварних сіток, сітки-рабиці, габіонних сіток;
- Обладнання для виробництва колючого дроту;
- Холодновисадочний, різьбонакатний і різьбонарізний інструмент.

Джерело: http://www.slisaruk.com