ТОВ "Укртрансмедіа" пропонує співпрацю усім охочим придбати власні дисплеї для їх подальшого використання в маршрутному транспорті, на залізничних станціях та вагонах рухомого складу залізниці, в пунктах обміну валют, регіональних відділеннях банків, торговельних мережах, учбових закладах, тощо.

Технічні характеристики дисплеїв:
1) * Габаритні розміри дисплею: 60х17х6 см, 16х80 діодів.
* Три кольори: червоний, помаранчевий, зелений.

2) * Габаритні розміри дисплею: 100х11х6 см, 7х120 діодів.
* Три кольори: червоний, помаранчевий, зелений.

Під замовлення можливі будь-які інші конфігурації!


Наші дисплеї обладнані:

* живленням з широким діапазоном робочої напруги (від 10 до 60 вольт), в т.ч. автомобільним живленням, що адаптовано до автобусів російського і українського виробництва і пройшло перевірку в процесі дворічного використання на Україні;
* GSM -модемом (адаптованим під мережі мобільного зв'язку GSM, поширені на території СНД);
* за бажанням замовника дисплеї оснащуються GPS -датчиком.
* Інформація на LED -дисплеї не вимагає попередньої підготовки (виготовлення відеоролика), витрат на матеріали. Час між зверненням замовника і трансляцією оголошення - мінімально, його текстовий формат дозволяє зробити замовлення по телефону або інтернету.
* Звукові елементи в дисплеї відсутні. Цей вид реклами не потребує звукоряду і не втрачає своєї привабливості від його відсутності, що актуально для громадських місць.
* Інформаційне заповнення будь-якої кількості дисплеїв здійснюється з нашого офісу нашими операторами, незалежно від фізичного місцезнаходження дисплеїв. Періодичність оновлення інформації на дисплеях - один раз на добу. Зміна інформації здійснюється на усіх включених дисплеях одночасно. Якщо дисплей у момент оновлення інформації був відключений від живлення, він автоматично отримає нову актуальну інформацію відразу ж після включення.
* Дисплеї можуть бути об'єднані в різні групи (залежно від свого призначення), кожна з яких транслюватиме свою власну інформацію.
* Програма, що управляє, в режимі реального часу отримує дані про поточний стан дисплеїв, що дозволяє нашим співробітникам безпосередньо з нашого офісу вести моніторинг роботи усієї мережі і кожного дисплея окремо.

Інформаційні дисплеї в учбових закладах

ТОВ "УкрТрансМедіа" пропонує розмістити LED-дисплеї «рухомі літери», що об'єднано в єдину рекламно-інформаційну мережу, в учбових закладах.

Дружня атмосфера у колективі


При роботі з дітьми і молоддю, дуже важливо прищепити їм відчуття взаємопідтримки, виразити свою увагу до всіх і кожного окремо. Введіть нову традицію – поздоровляти учнів і викладачів зі святами на дисплеях «рухомі літери». Це можна зробити весело – підібрати цікаву інформацію, тематичні анекдоти, історичні факти. Особливо приємно і дитині, і дорослому буде побачити персональне поздоровлення з Днем Народження. Відчути себе важливою частиною своєї школи, коледжу, університету, та отримати щире тепло дружнього поздоровлення.
Оперативне інформування про зміни в розкладі

Інформація для студентів, школярів та абітурієнтів, котру раніше треба було шукати на інформаційних стендах, відтепер буде видна здалека та водночас доступна всім.


Реклама в супермаркетах і торговельних мережах

ТОВ "УкрТрансМедіа" пропонує розмістити LED-дисплеї «рухомі літери», що об'єднано в єдину рекламно-інформаційну мережу, на касах в супермаркетах.

* Реклама від виробників товарів.

* Інформація про акції, знижки, новини торговельної мережі, бонусні програми, тощо.
* Реклама фірм-партнерів, інших компаній: банків (кредитні програми для населення), таксі, фірм, що надають послуги населенню.

 

Передача інформації в дисплей та частота її оновлення 
* Безпровідна передача інформації здійснюється через GSM-мережу, без фізичного контакту з дисплеєм. 
* Інформаційне наповнення будь-якої кількості LED-дисплеїв виконується нашими операторами незалежно від їх фізичного розташування. 
* Дисплеї можуть бути встановлено в кожному місті або населеному пункті, рухомому транспорті (наприклад, наша рекламно-інформаційна мережа в маршрутних автобусах Києва). 
* Періодичність оновлення інформації на LED-дисплеях – раз на добу. 
* Зміна інформації виконується на всіх дисплеях одночасно. Якщо дисплей під час оновлення був вимкнутий, він автоматично отримає нову актуальну інформацію одразу після вмикання. 
* Дисплеї можуть бути об'єднано в різні групи (в залежності від призначення), кожна з яких транслюватиме власну інформацію. 
* В режимі реального часу наші працівники отримують данні щодо стану дисплеїв та безпосередньо з офісу можуть вести моніторинг роботи мережі в цілому та кожного дисплею окремо.

Передача інформації в дисплей та частота її оновлення

- Безпровідна передача інформації здійснюється через GSM-мережу, без фізичного контакту з дисплеєм.

- Інформаційне наповнення будь-якої кількості LED-дисплеїв виконується нашими операторами незалежно від їх фізичного розташування.

- Дисплеї можуть бути встановлено в кожному місті або населеному пункті, рухомому транспорті (наприклад, наша рекламно-інформаційна мережа в маршрутних автобусах Києва).

- Періодичність оновлення інформації на LED-дисплеях – раз на добу.

- Зміна інформації виконується на всіх дисплеях одночасно. Якщо дисплей під час оновлення був вимкнутий, він автоматично отримає нову актуальну інформацію одразу після вмикання.

- Дисплеї можуть бути об'єднано в різні групи (в залежності від призначення), кожна з яких транслюватиме власну інформацію.

- В режимі реального часу наші працівники отримують данні щодо стану дисплеїв та безпосередньо з офісу можуть вести моніторинг роботи мережі в цілому та кожного дисплею окремо.