Пам'ятаєте легенду про героя Стародавньої Греції Ахіллеса?! Сина морської богині Фетіди і простого смертного Пелея... Боячись за сина, мати вирішила викупати його у водах священної ріки Стікс, що робили смертну людину невразливою. Але, занурюючи немовля у воду, вона тримала його за п'яту, і  коли стріла троянця Паріса встромилася в п'яту Ахіллеса, він загинув.

І хоча ми не міфічні герої, а нині далеко не стародавні часи, та наші ноги потребують належного захисту. А в процесі роботи тим паче, адже травми на виробництві сьогодні не рідкість, а одна з поширених причин такої ситуації - елементарна відсутність спеціальних знань про спецвзуття, яким воно має бути і як правильно його обирати.

До вибору робочого взуття слід підійти так само відповідально, як і до покупки спецодягу.


Уникнути травм допоможе взуття із захисними елементами
. Якщо є ймовірність наступити на колючий або ріжучий предмет - слід замовляти взуття з особливо міцною підошвою. Перш ніж запасатися обраними чоботами або черевиками, подумайте - чи є ймовірність, що працівнику доведеться працювати в морозну і сніжну погоду? Якщо так - подбайте в першу чергу про те, щоб підошва перешкоджала ковзанню. Ви не тільки полегшите виконання посадових обов'язків працівником, але і вбережете його від вивихів, переломів і синців, можливих при падінні.

Зверніть увагу на форму колодки. Якщо вона неправильно підібрана і, як наслідок, незручна, або підошва дуже жорстка - стопа не зможе приймати на себе всю силу навантаження і поступово деформуватиметься. Таким чином, виникне загроза виникнення захворювань опорно-рухового апарату. Тому вибирати колодку слід, виходячи зі ступеня можливих навантажень на стопу. Амортизуюча підошва необхідна в тих випадках, коли специфіка роботи вимагає постійної готовності до активних рухів - стрибків і бігу.

Серед людей, не знайомих з особливостями спецвзуття, існує думка, що берци - це вже саме по собі тепле взуття. Звичайно ж, це не так. Бувають берци як літні, так і утеплені. Компанія «Торнадо» пропонує клієнтам широкий вибір черевиків, утеплених штучним хутром.
 Також варто визначити метод кріплення підошви. Розглянемо основні з них.

Цвяховий метод кріплення вважається найбільш давнім і надійним. Взуття, створене за цією технологією, володіє особливою міцністю і зносостійкістю. Багато виробничих підприємств воліють купувати для своїх працівників саме таке взуття — воно надійне, і в той же час відносно недороге. Суть методу така: заготовка верху з'єднується з підошвою і каблуком за допомогою сталевих або латунних цвяхів.

Клеєпрошивний метод дозволяє поліпшити експлуатаційні властивості і міцність кріплення підошви. Таке робоче взуття універсальне - воно підходить як для роботи в різних галузях промисловості, так і для повсякденного носіння. Клеєпрошивний метод кріплення підошви відноситься до комбінованого. При його використанні після приклеювання підошви, взуття прошивається на спеціальному обладнанні особливо міцними нитками.

Цей метод кріплення має свої переваги перед цвяховим. Через відсутність цвяхів у підошві виключається можливість виникнення іскор, що важливо при роботі з вибухонебезпечними і легкозаймистими речовинами. Також істотно знижується ризик ураження електричним струмом. Взуття, виготовлене ​​клеєпрошивним методом, легше, та й підошва її більш гнучка.

Хочете купити якісне спецвзуття? Звертайтеся в компанію «Торнадо». Тут Ви знайдете товар для різних умов праці і на будь-який смак!

 

Торнадо — так виглядає якість!

Купити спецвзуття!