Затребуваність якісного та одночасно економічного інструменту у всіх галузях металообробної промисловості очевидна. Переслідуючи мету підвищення продуктивності без збільшення витрат на забезпечення виробничих ділянок інструментом, інженери компанії TaeguTec розробили новий інструментальний матеріал для твердосплавних пластин, наділивши його унікальним поєднанням властивостей, що підвищує показники ефективності процесу обробки різанням практично в будь-якій галузі промисловості.

 Завдяки комбінації властивостей ріжучих пластин з ультрадрібного зерна з перевагами сучасних видів PVD-покриття (Рис.1), новий сплав ТТ2510 гарантує змінним багатогранним пластинам неперевершену поки ніким конкурентну зносостійкість і високу стійкість до окислення, що особливо цінно в умовах обробки деталей при високих температурах .

Численні випробування в світі та на українських підприємствах показали, що новий сплав з PVD-покриттям незамінний для обробки загартованих (твердістю до HRC 65) і попередньо загартованих сталей, а також інструментальних сталей, які широко використовуються при виготовленні прес-форм і штампів. На таких операціях ТТ2510 має підвищену зносостійкість і рекомендується до застосування при середній і високій швидкостях різання, що видно з Рис.2.

 

Порівняльні результати тестів з найближчими конкурентами показують збільшення терміну служби пластин TaeguTec в сплаві ТТ2510 мінімум на 50% при однакових умовах резанія.Новий сплав з PVD-покриттям доступний практично для всіх геометричних форм і розмірів ріжучих пластин компанії TaeguTec, які вже добре себе зарекомендували і знайшли ефективну нішу на десятках українських виробництв.

Більш детальну інформацію про ці та інші новинки 2013-2014рр. можна отримати, звернувшись в головний офіс компанії «ТАЕГУТЕК УКРАЇНА». Як і раніше, всі наші пропозиції супроводжують висококваліфіковані технологи компанії, а штат логістів дозволяє своєчасно виконувати замовлення. Для безперебійного забезпечення клієнтів інструментом і оснащенням функціонує найбільший в Україні оперативний склад у м. Дніпропетровськ, а також налагоджені постачання інструменту з П. Кореї - двічі на тиждень.