Хочете відкрити власну справу? Підшукуєте цікавий варіант для бізнесу? Ми готові прямо зараз розповісти вам про одну варту уваги ідею: вафельні листи та коржі. Так, так, на цих вафельних напівфабрикатах у наш час можна непогано і не надто складно заробити.

Чому ми про це так впевнено говоримо? По-перше, ця продукція користується надзвичайним попитом у споживача. По-друге, вона не вимагає значних вкладень коштів. По-третє, не належить до тієї, що швидко псується, тобто втрати зводяться до мінімуму. По-четверте, ця ніша на ринку України ще не переповнена, і ви зможете зайняти гідне місце в ній. Продовжувати?

Краще давайте не будемо витрачати часу даремно, а приділимо його важливим моментам вафельного бізнесу. Отже...

Де купити вафельні листи та коржі в Україні?

В Україні вафельні напівфабрикати можна придбати у виробника «Лекорна». Це надійне підприємство, що заслужило повагу багатьох постійних клієнтів з усього світу.

Продукція «Лекорна» - це вафельні коржі і листи виняткової якості. Кожен етап виробничого процесу ретельно контролюється, зокрема готова продукція - власною акредитованою лабораторією з допомогою сучасної техніки. На виробництві використовується тільки найкращі матеріали та сировина, обладнання, що постійно модернізується. Вафельні напівфабрикати «Лекорна» відповідають всім необхідним стандартам якості та безпеки продуктів харчування, які існують в Україні. У 2014 році підприємство почало розробку і до кінця року планує впровадження та сертифікацію систем управління безпекою харчових продуктів FSSC 22000 (ISO 22000:2005 та ISO/TS 22002-1:2009).

Фахівці компанії чітко дотримуються затверджених технологій та рецептур, постійно розробляють щось новеньке. Асортимент за виглядом, розміром і кольором - найширший. Що б ви тут не замовили - все буде привабливим і смачним. Від такого кінцевий споживач відмовитися точно не зможе.

Умови співпраці з замовниками підбираються на підприємстві індивідуально, щоб задовольнити всі запити. Дружнє ставлення, консультативна допомога, активний розвиток прямої і дилерської дистрибуції - це і не тільки «Лекорна» гарантує.

Поговоримо про асортимент...

Сподіваємося про те, де дійсно варто купувати вафельні листи та коржі, ми вам зрозуміло пояснили. Тепер приділимо трохи уваги видовим моментам продукції.

Щоб отримати увагу клієнтів, налаштувати їх до себе, треба запропонувати їм вибір. Не одну-дві товарні позиції: чим більше, тим краще. І в цьому «Лекорна» вам також допоможе.

Підприємство виготовляє і реалізує такі види вафельних листів:

- квадратні у великих упаковках;

- квадратні в маленьких упаковках;

- прямокутні середні.

Асортимент вафельних коржів просто не може не радувати: стандартні, з додаванням какао, різноманітних натуральних барвників (набори «Малинка», «Веселка» та інші). Ну і звичайно ж, вафельні коржі для бризолей: від них також не варто відмовлятися, якщо хочете досягти максимально ефективного результату в бізнесі.

Повірте, говорити про вафельні напівфабрикати ми можемо годинами. Можемо довго розповідати, що, як і навіщо. Але краще, ніж «Лекорна», ми з цим завданням не впораємося. Тож беріть в руки мобільник і телефонуйте на підприємство. Всі ваші знаки питання контактні особи компанії перетворять в знаки оклику.

Поки ви самі не почнете щось робити, нічого не вийде. А якщо почати можна з одного телефонного дзвінка, чому б такою можливістю не скористатися?