Вафельна крихта, ця хрустка посипка для декорування кондитерських виробів, просто не може залишатися поза вашою увагою. Ні, ну звичайно, якщо ви не дуже турбуєтеся про свої кондитерські вироби, про їх вид і смак... Якщо вам не дуже важлива позитивна думка ваших клієнтів... Якщо у вас все в порядку з продажами... Тоді, звичайно, морочитися не варто. Але якщо ви читаєте цю публікацію, думаємо, справи складаються зовсім по-іншому.

Не варто сприймати вафельну крихту як щось непотрібне, без чого можна обійтися, від чого можна з легкістю відмовитися. Вафельна крихта принесе у ваші кондитерські вироби неординарність. Її можна використовувати:

- для декорування різної випічки, цукерок та інших кондитерських виробів;

- в готових продуктах з шоколаду і праліне;

- для наповнення кондитерських виробів в змішаному з жировими начинками вигляді.

Є багато різних продуктів, які використовуються з такими ж цілями. Але чому не використовувати додатковий плюс і створювати ще більше різноманітних виробів? Тим більше, що крихта з вафлі має низку незаперечних переваг:

- має хрустку консистенцію, яка смакує і маленьким, і дорослим, і тим, хто життя без солодощів не представляє, і тим, хто до них ставиться більш байдуже;

- не розмокає від взаємодії із жирною поверхнею. Завдяки цій характеристиці крихта дозволяє створювати різні варіанти і зберігати при цьому первинні смакові якості;

- є економічним продуктом: і не вкласти дуже великі кошти у вироби, і запропонувати своїм покупцям доступну ціну, і разом з тим не принести шкоди смаку - з вафельною крихтою поєднати все це цілком реально;

- має приємний смак вафель, але це ви і так вже зрозуміли.

Кілька корисних порад щодо застосування і зберігання

Термін зберігання вафельної крихти: 24 місяці в сухому прохолодному місці. Упаковку після часткового використання треба ретельно закривати, щоб не нашкодити смаковим якостям. Тримати необхідно в захищеному від вологи місці з метою збереження хрускоту.

Щодо застосування хочемо сказати таке: не задовольняйтесь малим, використовуйте, експериментуйте, створюйте нові шедеври кулінарії. Вафельна крихта дозволяє робити це, то чому б і ні?

Ми були б не праві, якщо б, розповівши вам все це, не розповіли про ще один момент. Здогадуєтеся, що маємо на увазі? Можливо, це запитання вже крутиться у вас на язиці: де в Україні купити вафельну крихту? Все правильно?

Купуйте у виробника - у надійного і вартого уваги - у компанії «Лекорна». Тут вам і хорошу ціну запропонують, і умови співпраці, і якість на високому рівні. Ми ні грама не перебільшуємо. Переконайтеся в цьому, замовивши хоча б одну партію продукції. Потім не зможете більше відмовитися від вафельної крихти виробника «Лекорна» - ось побачите!

Додатково: «Лекорна» пропонує вафельну крихту також рибникам для прикорму і власникам тваринницьких господарств (є можливість поставляти комбікорм зі списань при виробництві).