У багатьох іноді проскакує думка «Почати б свій бізнес». А що заважає? Почніть!

Подивіться навколо. Чим займаються жінки кожну вільну хвилину? Правильно, ходять по магазинах, вибирають собі одяг. Якщо на вулиці всього один такий магазин, то вони вирішать, що в цьому місті брати нічого. Тому роздрібна торгівля жіночими нарядами - один із найпопулярніших видів малого бізнесу.

Спеціального обладнання для такого магазину не потрібно. Яскравий стильний жіночий одяг сам по собі вже відмінна прикраса торгової площі. Попит на одяг не залежить від пори року, але зараз дуже вдалий сезон. Можна добре заробити, продаючи красиві сукні на літо. Оптом купили партію, поставили націнку - і отримуєте прибуток.

Де купити партію красивих суконь на літо оптом?

Визначальним фактором для ведення власного успішного бізнесу є постачальники. І якщо ви читаєте цю статтю, значить, ви його вже знайшли! Brand-shop реалізує різний жіночий одяг, в тому числі красиві сукні на літо оптом, і вітає власників магазинів роздрібної торгівлі. Будемо чесними: кожен дбає про власний бізнес. Ми зацікавлені в реалізації великих партій товару, тому намагаємося запропонувати такі колекції, які не будуть довго залежуватися на полицях вашого магазину. Ми зупинили свій вибір на популярних брендах - Dress Code, Elen, Yulia, Gepur, SK House.

По-перше, у цих торгових марок висока якість одягу, по-друге, вони виробляють саме те, що особливо популярне. Ми не просто довіряємо цим брендам. Співпрацюючи з ними вже кілька років, ми переконалися у відмінній конкурентоспроможності їхнього товару. Якщо ви зважитеся продавати одяг цих марок - ви просто приречені на успіх. Почніть, Brand-shop допоможе вам у бізнесі.

Швидка доставка, зручна оплата

Вирішивши замовити красиві сукні на літо оптом, залишилось всього одне питання: як оплатити і отримати свій товар. Brand-shop приймає 100 % передоплату. Для підприємця це дуже зручно - немає зайвої тяганини з поетапним розрахунком. В оплату входить вартість замовлення і вартість відправлення.

Наша компанія співпрацює з багатьма кур'єрськими службами - кожен зможе вибрати саме ту, яка йому зручніша. Ви можете запропонувати свій варіант доставки товару, і ми обов'язково розглянемо вашу пропозицію.

Географія наших поставок велика - Україна, Росія, та інші країни СНД. Детально про це написано на вкладці «Доставка і оплата» на нашому сайті. До речі, працює Brand-shop цілодобово. Погодьтесь, дуже зручно.

Ми впевнені - ви обов'язково впораєтеся! Адже, як відомо, потрібно тільки захотіти ...

Замовляйте у нас жіночий одяг. Вдалих вам починань!