Що на кухні головне? Крім господині, звичайно. Відповідь: плита та стільниця. Навколо цих двох елементів на кухні кипить життя. Сьогодні ми поговоримо про другий елемент цього тандему, а саме про стільниці. Де, з чого і як їх вибирати?

Повага і шана тим господиням і господарям, які обирають вироби з натуральних матеріалів. Вони набагато міцніші, витриваліші, так й виглядають набагато красивішими і привабливішими.

Останнім часом гранітні стільниці для кухні набирають бали за популярністю. Це і не дивно, адже вони не бояться окропу, ножа і маленьких дітей. Ну а якщо зовсім серйозно, то гранітні поверхні мають ряд вагомих переваг:

- природний камінь сам по собі дуже міцний і практично не піддається механічному впливу. Звичайно, робити відбивні на такий стільниці не рекомендується, але і порізи від ножа їй не страшні.

- Дуже тривалий експлуатаційний термін. В середньому одна стільниця служить мінімум років 50, тобто її цілком може вистачити і вашим онукам. До того ж за нею потрібен мінімальний догляд: кілька разів в рік протирати спеціальним розчином.

- Граніт стійкий до впливу хімічних речовин і вологи. Ніякі миючі засоби, порошки та інші речовини йому не страшні.

- Граніт не вбирає забруднень. Ви можете не боятися, що на улюбленій новенькій поверхні залишиться величезна жирна пляма від якоїсь страви. Таке може трапитися зі штучними матеріалами, але з натуральним каменем - ніколи.

- Гранітні стільниці не бояться високих температур. Навіть якщо ви поставите на неї киплячий чайник - нічого не трапитися.

Ціна питання або скільки коштує гранітна стільниця для кухні?

Відразу приготуйтеся, що це річ не дешева, як, втім, і будь-яка інша якісна річ. Хоча і тут не все однозначно -стільниця може мати захмарні ціни, а може коштувати підозріло дешево. Давайте розберемося, як купити якісну річ і точно знати, що купуєте.

Краще працювати безпосередньо з виробником, інакше ви ризикуєте придбати підробку професійно замасковану під камінь.

Ми пропонуємо вам послуги компанії «Роял Стоун». Компанія виготовляє стільниці з українського граніту (Коростишів, Житомирська область). Вироби виготовляються під замовлення: ви можете самі вибрати її розмір, форму, а також вид граніту.

Працюючи з нами, ви отримаєте 100% якісні вироби з гарантією 10 років. Розумні ціни, які є наслідком наявності у нас повного циклу обробки натурального каменю. Професійний сервіс.

Переглянути готові роботи можна переглянути в розділі Фотокаталог.

Ціни обговорюються індивідуально. Працюємо в Коростишеві, Житомирі та Житомирській області. Звертайтесь, будемо раді допомогти.