Німецькі шахтні зерносушарки працюють з використанням найсучасніших методів сушіння і застосування високотехнологічних елементів конструкції. На основі багаторічного досвіду в технології транспортування і складування зерна інженерами компанії розробляються зерносушарки індивідуально для кожного клієнта, залежно від обсягів і потреб, також сушарка може бути інтегрована у вже існуючий проект.

Шахтні зерносушарки від Neuero підходять для сушіння більшості сипучих сільськогосподарських продуктів, таких як:
- Пшениця
- Ячмінь
- Пивоварний ячмінь
- Ріпак
- Кукурудза
- Горох
- Соняшник
- Рис
- Квасоля
- Гранульовані продукти


Технічні параметри зерносушарок підбираються індивідуально, відповідно до Ваших індивідуальних потреб. Дані наведені в таблиці є основою для кожного планування. На цій основі розробляються проектні дані, підігнані під Ваші конкретні умови.

Енергетична ефективність зерносушарок
Шахтні зерносушарки від «Нойер» вигідно відрізняються малими витратами енергії. Непрямі повітронагрівачі мають ефективність понад 90% при невеликому розмірі конструкції! Всі сушильні установки комплектуються спеціально виготовленою тепловою ізоляцією: ізоляційний ковпак і сушильна колона з високоякісних «сендвічних» елементів. Завдяки цьому втрати тепла зводяться до мінімуму, що запобігає закупорці сушильної колони через виділення конденсату.
Зерносушарки мають обладнання для повернення тепла в процесі сушіння. При цьому, повітря з охолоджувального відділу після сушіння зерна нагріванням знову підмішується до теплого повітря. Разом з "інтелектуальним" управлінням пальника ви знижуєте витрати енергії і захищаєте навколишнє середовище. Для подальшої оптимізації витрат на сушіння можливо регулювати повітряний потік витяжного вентилятора за допомогою частотного перетворювача, що поставляється опціонально.

Електричне управління

Електричне управління знаходиться в центральній шафі управління. Сучасна SPS-система забезпечує простоту управління, автоматичне і надійне виробництво. Управління здійснюється за допомогою кнопкової панелі, на якій представлені всі агрегати і їх стан. Автоматика бере на себе велику частину роботи обслуговуючого персоналу, а також здійснює спостереження за температурою, повідомляючи заздалегідь про критичні стани виробництва. Через стандартизовані порти підключення можлива інтеграція в загальну силосну або виробничу установку. Кнопкова панель на шафі управління Neuero.