Хочете купити твердопаливний теплогенератор? «Брік Лайн» - виробник, на якого ми радимо звернути особливу увагу. Такого обладнання, як піролізно-вихрові твердопаливні теплогенератори від «Брік Лайн» в Україні більше ніхто не запропонує.

Сьогодні ми у формі запитань-відповідей хочемо розповісти вам всі подробиці про цей винахід.

Що таке піролізно-вихровий твердопаливний теплогенератор?

Піролізно-вихровий твердопаливний теплогенератор (ТТГ) - це ексклюзивна розробка вітчизняного виробника, якість, широкий спектр застосування, вигідна цінова політика. Якщо давати більш технічне визначення, то це - високоефективне обладнання для виробництва біопалива, пелет, брикету і т.д. з 90%-им ККД.

Для чого можна застосувати цей теплогенератор?

ТТГ має широкий спектр промислового, виробничого, сільськогосподарського застосування, тому в рази підвищує свої позиції. Сушіння зерна, виробництво брикетів та пелет, сушка дров, вугілля тощо - вибирайте, для чого він вам потрібен.

Що йде в комплекті з обладнанням?

Здійснюючи покупку в цього виробника, ви отримуєте повний комплект пристосувань. Таким чином, немає необхідності шукати комплектуючі в різних місцях, витрачати час, сили і гроші, які з «Брік Лайн» можна з легкістю заощадити. Отже, крім самого теплогенератора, ви купуєте у цього виробника змішувач, живильник теплогенератора, пневмотранспорт завантаження живильника, пульт управління. Не погано, правда?

Які технічні характеристики можливі?

Кращих характеристик в технічному плані не знайти. Витрата палива на 1 т - 220-250 кг. Витрати електроенергії - 6-10 кВт. Габарити: довжина - 4600 мм, висота - 2800 мм, ширина - 2100 мм, вага - 8800 кг.

Що стосується варіантів виконання, то можливі такі:

- теплогенератор і змішувач в одному корпусі;

- теплогенератор і змішувач роздільно.

Чим продукція «Брік Лайн» краща ніж інші теплогенератори?

Переваги незаперечні:

- довговічність;

- надійність устаткування в експлуатації;

- мобільність при необхідності зміни місця виробництва;

- готовність до експлуатації на 99%;

- висока ефективність ККД - 90%, яка досягається шляхом спалювання палива і піролізу у вихровому потоці теплогенератора і змішувача;

- мінімальний викид в атмосферу димових газів;

- мінімальний викид іскри, золи в зону сушіння (мінімізація загоряння);

- мінімізований викид вологи в зону сушіння у вигляді парів;

- висока стабільність підтримання температури на виході з теплогенератора;

- температура без труднощів піднімається і опускається за допомогою пульта управління.

Ми спробували докладно описати всі моменти, що стосуються твердопаливних теплогенераторів, вироблених українською компанією «Брік Лайн». Якщо ви не знайшли серед усього масиву інформації щось важливе або до цих пір не зовсім зрозуміле для вас - не біда. Контактні особи компанії - завжди на зв'язку і готові відповісти на всі ваші запитання!

Замовляйте твердопаливний теплогенератор у «Брік Лайн» - і ви не зможете зрозуміти, як раніше без нього обходилися!