Посмішка — недорогий спосіб виглядати краще. (Ч. Горді)


Відбілювання зубів - чи не найпопулярніша стоматологічна процедура сьогодні. Про гарну голлівудську посмішку мріє кожен. Якщо природа обділила вас білосніжною посмішкою, все ж цю проблему можна вирішити. Стоматологи компанії Фенікс-Дент знають як це зробити!

Краще до, аніж після...

Уявіть собі нову порцелянову чашку. Будемо наливати в неї каву і чай, піддавати дії тепла, холоду, диму і алкоголю. Не будемо забувати заповнювати її яскраво пофарбованої їжею. Ну а для більш помітного ефекту, помиємо її екстрасильним миючим засобом. Як результат, керамічна поверхня поцяткована тріщинками і цятками.

І навіть найбілосніжніша порцеляна з таким “сценарієм” скоро виглядатиме брудною і тьмяної.

Наші зуби нагадують цю гарненьку порцелянову чашку. Спочатку вони білі й блискучі. Але кола, чай, дим, кислі соки, як ніхто вміють “підмочувати репутацію” гарній посмішці.

Шість раз “НІ”

Стоматологи радять заради білосніжної посмішки віднести в чорний список 6 “антивідбілювачів”:

1. Кава

На жаль, кава дуже сильно впливає на білизну зубів, навіть якщо його вживалося в дуже маленьких кількостях.

2. Чай

Навіть чай здатен домалювати вашій гарній посмішці неприємні “ляпи”. Найшкідливішим для краси зубів вважається чорний, менш небезпечний - фруктовий і практично нешкідливий - зелений чай.

3. Шоколад

Незважаючи на те, що шоколад підіймає настрій, але іншу сторону медалі ще ніхто не відміняв)

4. Чорниця

Сік і шкірка чорниці є природним барвником, тому вся синя краса моментально позначиться на твоїй посмішці. Синій колір зникне, але у любителів чорниці з часом зуби починають трохи жовтіти.

5. Кока-кола

Кола-кола — свято наближається! Проте, якщо надто зловживати цим напоєм, свято може приїхати не на вашу вулицю! Кока-кола або пепсі не лише фарбують наші зуби, а також вимивають кальцій з зубної емалі, що досить швидко псує зуби.

6. Фрукти

Кислоти в складі фруктів руйнують емаль, а деякі - і забарвлюють її. Наприклад, виноград темного кольору.

Хто є хто?!

Відбілювання - це процедура, що дозволяє змінити колір зубів, зробити їх на кілька тонів білішими.

Якщо ж колір зубів бажає воліти кращого, тоді допомогти з вирішенням проблеми, може стоматолог.

Слід розрізняти такі поняття, як відбілювання й освітлення зубів. Щоб усе було гранично зрозуміло, освітлення і відбілювання зубів можна порівняти з миттям і фарбуванням волосся, відповідно.

Освітлення зубів - це повернення їм природного кольору за рахунок механічного видалення поверхневого пігментного нальоту. У домашніх умовах відновлення природного кольору зубів забезпечують зубна паста і зубна щітка. Відбілюючі зубні пасти ефективні не тільки за рахунок своєї абразивності, але і завдяки спеціальним речовинам, що містяться в них - пірофосфату і ферментам (протеаза, лізоцим, папаїн, бромелайн).

Відбілювання - це зміна відтінку зубів за рахунок виділення атомарного кисню, який, проникаючи в емаль і дентин, викликає їх окислення. Внаслідок цього окислення поверхневі пігменти розщеплюються, і зуби набувають гарного білого відтінку.

На десерт!

У різний час і в різних народів було своє уявлення про красу. І те, що одна культура сприймає як прекрасне, інша може вважати потворним. Наприклад, в Японії більше чотирьох тисяч років тому існувала традиція декоративного фарбування зубів. Основним результатом цієї косметичної процедури було надання емалі зубів темно-коричневого кольору. Японці добивалися цього ефекту за допомогою різних барвників на рослинній основі.

Незаплямована репутація

Відомо, що гарна білосніжна посмішка не лише хороша косметика, але й невід’ємний штрих до портрету успішної людини. Посміхайтесь життю і воно обов’язково посміхнеться у відповідь!

 

Стоматологічні послуги!

Лікування зубів в кредит.