Правильний вибір шин

Основне призначення шин - зчеплення коліс із дорожнім покриттям та демпфірування ударів. Це загальновідомий факт. Але ефективність цього факту безпосередньо залежить від вибору шин, вірніше його правильності. При виборі шин для навантажувача завжди важливо пам'ятати, що навіть при своїх невеликих габаритах, навантажувачі схильні до значних і тривалих навантажень. Шини навантажувача може спіткати перегрів, відшарування еластичного покриття і різні механічні ушкодження. Навіть найбільш дорога техніка рано чи пізно потребує заміни або відновлення шин. А наявність змінної гуми зменшить час простою в разі будь-яких неполадок, а значить і заощадить частину ваших коштів.

Сьогодні асортимент шин для вантажної техніки розділений на три категорії: пневматичні, суцільнолиті і бандажні. Ми вирішили віддати перевагу лише одній з них і поговорити про пневматичний варіант. Тому давайте сьогодні приділимо особливу увагу окремому виду шин - навіщо забивати мозок зайвою інформацією? Більше того, коли в нашому випадку, це найбфільш доступний та недорогий варіант. Отож які вони насправді, ці пневматичні шини для навантажувачів?

Переваги і недоліки пневматичних шин для навантажувачів

Про пневматичні шини не з чуток знають всі, хто хоча б один раз бачив будь-який транспортний засіб, у тому числі і навантажувач. Пневматику найефективніше використовувати на якісних дорожніх покриттях або на виробництвах, де відсутній ризик проколу. Явною перевагою пневматичних шин є їх ціна (коштують вони набагато дешевше інших). Також, при нерівних покриттях, пневматика значно зменшує ступінь навантаження на підвіску навантажувача. Але, на жаль, працювати подібні шини можуть не більше 1000-2000 годин. Низька продуктивність - це їх головний недолік.

Ще слід обов'язково пам'ятати, що при виборі пневматичних шин можуть використовуватися як діагональні, так і радіальні шини. Віддавати перевагу першому варіанту потрібно лише у тому випадку, якщо ваш навантажувач переважно їздить по неякісному дорожньому покриттю, а по хорошій дорозі їздить дуже рідко. Діагональна шина має велике внутрішнє теплоутворення і тому її доцільно використовувати при холодному кліматі. Що стосується радіальних шин, то вони забезпечують високу проходимість на дорогах з асфальтовим (довгі шосе) та м'яким покриттям (ґрунтові ділянки). Вони менше піддаються термічному впливу, однак мають меншу ступінь внутрішнього теплоутворення. Радіальні шини хоч і коштують на 40-50% дорожче, проте прослужать набагато довше, а отже, дозволять вам заощадити.

Купуємо з розумом!

Тепер перед нами постає проблема вибору. Але ми швиденько про неї забуваємо так як на українському ринку є така чудова компанія як ТВК «Нова». Своїм майбутнім клієнтам ми пропонуємо найбільш якісні пневматичні шини для навантажувачів. Чого варта одна продукція відомої шведської марки «Trelleborg». Продукція від цього концерну завжди йде в ногу з часом, відповідає останнім технологіям і відрізняється високою міцністю роботи. В достовірності і якості товарів ТВК «Нова» ви можете навіть не сумніватися. Вимоги до сертифікації, стандартизації і це далеко не все! Кожному покупцеві ми готові надати 18 місячну гарантію, згідно рекламацій виробника. У нас ви можете замовити шини з доставкою по всій Україні. Якщо вас зацікавила інформація про нас - дзвоніть і питайте в будь-який зручний час. Ми будемо раді всім відвідувачам!