Всесвіт, навколишнє середовище складаються з  безлічі неорганічних і органічних хімічних елементів та сполук, які зустрічаються в трьох відомих нам агрегатних станах: газоподібному, рідкому та твердому. З давніх пір людство переймалось проблемами просіювання і фільтрування, тобто поділу різних за розміром частинок твердих матеріалів за допомогою так званого просіювання та відділення частинок твердих матеріалів від газу або рідини за допомогою  сухого або мокрого фільтрування.

Складну область поділу тіл - просіювання або фільтрування - варто було б скоріше назвати "мистецтвом", аніж "наукою".

Досягнення оптимальних значень при просіюванні або фільтруванні залежить від різних чинників, таких, наприклад, як тип машини, протікання процесу, форма і гранулометричний склад частинок твердих матеріалів, склад суспензії, вибір середовища фільтрування і т.д.  Або, інакше кажучи, від різноманіття контрольних дослідів.

Компанія «Ремікс» пропонує українському споживачеві фільтрувальні тканини і матеріали всесвітньовідомого швейцарського виробника - SEFAR AG.

У 1833 році П'єр Антуан Дюфур в Талі поклав початок галузі промисловості, якою у роки найвищого розквіту ручного ткацтва займалися до 750 ткачів, котрі жили в північно-східній частині Аппенцель. Із закладених Дюфур основ в 1907 виникла фірма "Швайцеріше Зайденгазефабрік АГ Таль" - сучасне підприємство, на якому сьогодні зайнято 370 висококваліфікованих фахівців. Понад 150 років минуло з тих пір, коли SEFAR AG, вперше розгадали загадку ткацьких вузлів; і сьогодні прецизійні тканини SEFAR відомі на всіх п'яти континентах.

Якщо запеклому спортсмену-рибалці для успішної рибалки зазвичай досить однієї єдиної нитки, то SEFAR AG завжди використовує дві такі нитки. За допомогою  різних  технологій ткацтва ці нитки перетворюються на найрізноманітніші типи тканин.

Якщо рибалці для риболовлі достатньо мати волосінь з нейлону - зазвичай моноволоконну нитку, яку називають також нейлон-шовк, то для виробництва прецизійних тканин для фільтрування та просіювання твердих матеріалів SEFAR AG разом з натуральним шовком (звідси походить назва фірми) застосовує моно-і поліволоконні нитки з нейлону, поліестера, поліпропілену, фторованих вуглеводнів і багатьох інших матеріалів. Всі ці тканини з розміром осередку від 5 до більш 12500 мікрон (5 = 5 / 1000 міліметрів). Всі ці тканини виробляються на сучасних ткацьких верстатах.

Перш ніж тканини SEFAR покинуть фабрику, вони термостабілізіруются, за бажанням замовника спеціально апперитуються і, що очевидно для швейцарських прецизійних та якісних продуктів, піддаються постійному контролю якості.

Починаючи з 1833 року компанією SEFAR AG створена щільна представницька і торговельна мережа на всіх ринках світу для того, щоб у будь-який час на місці вирішувати індивідуальні проблеми замовника.

Інтенсивні дослідження, постійне вдосконалення продукції, найсучасніший рівень техніки, а також контакти, які охоплюють весь світ, гарантують SEFAR AG вирішальну перевагу.