Сезон літнього відпочинку у розпалі! Виникає хвороблива проблема, куди ж вирватися з брудного загазованого міста? Як поєднати відпочинок з оздоровленням? А ще - де буде комфортніше відпочивати з дитиною? Звичайно, можна поїхати відпочивати в Крим чи Одесу, проте як бути тим, хто не любить спеку, від якої голова йде обертом? Відповідь однозначна - віддайте перевагу санаторіям Трускавця. Вдалий вибір для комфортного відпочинку як для молоді з маленькими дітьми, так і для тих, хто шукає спокійний відпочинок.

Курорт Трускавець відомий здавна. Ще на початку XIX століття в цій місцевості були знайдені джерела мінеральних вод, що володіють цілющими властивостями. З часом курорт почав привертати увагу відпочиваючих з усіх країв. І сьогодні, Трускавець збирає безліч туристів.  А все завдяки всесвітньо відомим мінеральним водам «Нафтуся», «Марія», «Броніслава», «Юзя» і багато інших.

Трускавець багатий санаторіями і здравницями, базами відпочинку та пансіонатами, ну і звичайно мінеральними джерелами, що володіють цілющою силою.

Санаторії Трускавця забезпечать вам відмінне лікування, як влітку, так і взимку. Трускавець є унікальним курортом, на якому ви зможете як оздоровитися, так і відмінно відпочити. Спектр захворювань, на які позитивно впливають мінеральні води Трускавця, досить широкий, і діють вони практично на кожну систему людського організму.

Слід зазначити, що Трускавець знаходиться в дуже мальовничій місцевості. Духовне збагачення, разом з лікувальними властивостями мінеральних вод і карпатського свіжого повітря, творять чудеса. Однак природа-природою, а жити десь треба. У Трускавці є безліч санаторіїв, однак, насправді, можна легко розгубитися у виборі хорошого місця перебування на відпочинку.

Щорічно на лікування та відпочинок до Трускавця приїжджають близько 300 000 чоловік не тільки з України, а й сусідніх країн. Знайте, що лікування в санаторії Трускавця передбачає можливість спробувати різноманітні методики лікування хронічних захворювань та їх профілактика. Мінеральні води позитивно впливають на систему травлення, сечостатеву систему й обмін речовин людини.

Санаторії Трускавця вдало застосовують лікування озокеритом і водою з природних джерел (а їх у Трускавці налічується 14 штук) захворювання печінки, шлунково-кишкового тракту, неврологічних та урологічних захворювань. Більшість санаторіїв пропонують якісне лікування в комфортних умовах. Приємно, що санаторії Трускавця розраховані як на дорослих, так і на дітей. Тому, відпочинок у Трускавці ідеально підходить для сімейного відпочинку.

Вартість путівок в санаторії Трускавця залежить від рівня сервісу. Номер проживання можна вибрати на свій смак і можливості. Лікування в Трускавці досить різноманітне, адже вибір мінеральних вод дійсно вражає. Звичайно, вживати її в хаотичному порядку ми не радимо, спочатку проконсультуйтеся з вашим лікарем. Справжня «Нафтуся» знаходиться лише у Трускавці. Вона має специфічний присмак та запах нафти, однак лише для тих, хто вперше приймає цю воду. З часом ви звикнете до цієї особливості.

Часто Трускавецький курорт порівнюють з міжнародними курортами Віші, Карлові Вари, Баден-Баден, однак навіщо їхати так далеко, якщо поруч є прекрасний курорт Трускавець з сервісом європейської якості та поміркованими цінами.

Анна СОКОЛОВА, журналіст студії веб-дизайну «Kraser»