Лікувальні властивості мінеральних вод Трускавця

На думку багатьох дослідників, Трускавець володіє самим чистим повітрям в Україну. Додамо континентальний клімат, родовище цілющого озокериту, унікальні мінеральні води, європейське обслуговування - все це створює комфортні і неповторні місця для оздоровлення та відпочинку в Трускавці.

 

Здавалося б, за свіжим і цілющим повітрям можна поїхати і в Крим, але, по-перше, життя в Трускавці не залежить від сезону. Зима тут недовга. По-друге, у Трускавці є величезні запаси підземних мінеральних вод з 14-ти природних джерел, які прописуються лікарем як для прийому всередину, так і для зовнішніх косметичних процедур.

 

Aqua vitae - латинський вираз, що прямо можна використовувати по відношенню до мінеральних вод Трускавця. Наприклад, «Нафтуся» активно використовується для лікування захворювань системи травлення та сечостатевої систем, нормалізації обміну речовин організму (навіть вуглеводного, у хворих на цукровий діабет).

 

Місцеві жителі називають «Нафтусю» чудо водою. Лікарі призначають її для виведення каменів і піску з нирок, сечовивідних шляхів, сечового міхура. «Нафтуся» знімає запальні процеси в тканинах і органах, а також є чудовою профілактикою, зменшує ризик виникнення повторних появ каменів.

 

За словами медиків «Нафтуся» - унікальна вода, яка ще має сечогінну, жовчогінну, знеболюючим ефектом. А завдяки своїм спеціальним властивостям, вода оновлює захисні сили організму і запобігає онкологічним захворюванням.

 

«Нафтуся» має легкий запах сірководню і присмак нафти. Містить велику кількість мікроелементів - гідрокарбонати, сульфати, кальцій, магній, натрій, хлор, калій, сірководень та інші. Саме ці чудодійні властивості забезпечують «Нафтусі» її унікальність.

 

Багатий Трускавець та іншими мінеральними водами. «Марія» сприяє травленню. Зазвичай «Марію» використовують для лікування золотухи, рахіту, хвороб крові. «Броніслава» найчастіше використовується для полоскання горла, носа, накладання компресів. «Едвард» широко використовується для мінеральних сірчаних ванн. «Барбара» служить продуктом для одержання сухої солі, яку використовують для косметології. «Софія» - помічниця для травних органів, зниження кислотності, недокрів'ї, зайвої ваги.

 

У Трускавці діють два бювети мінеральних вод, працює величезна кількість поліклінік, лікарень, розвинена мережа санаторіїв, SPA-салонів, басейнів, саун та інших приємних дрібниць, які зроблять ваше оздоровлення та відпочинок більш комфортними.

Крім лікувальних процедур, всі бажаючі можуть отримати цілий спектр косметологічних процедур. Масаж, гідромасаж, програми з оновлення та омолодження шкіри. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, з'ясування потреб кожного - все для гостей Трускавця.

З давніх часів цілющі ванни користуються величезним попитом. Сьогодні практично всі санаторії Трускавця пропонують ванни на основі лікувальних вод. Солі, трав'яні настої та олії допомагають зняти стрес, омолодити шкіру. А морська сіль з водоростями посилить приплив крові, що допоможе шкірі оновитися.

 

Словом, у Трускавці можна не обирати між лікуванням, профілактикою та відпочинком. Всі послуги ви зможете отримати в одному санаторії.