Використання золотих елементів в в інтер'єрі створює ефект розкоші. Таке задоволення далеко не кожному по кишені, проте сьогодні ми маємо можливість замінити дорогі декорації на більш доступні, не втрачаючи при цьому естетичного вигляду. Золота поталь — економна альтернатива розкоші.

 Золота поталь — це тонкі пластинки металів, що імітують золото (наприклад, міді з цинком або срібла з алюмінієм). При нанесені на виріб їх забарвлюють прозорим жовтим лаком, що і дає бажаний ефект.

 Використовують поталь при декоруванні меблів, ліпнини, елементів на основі полуретану, обробки дерев'яних і металевих поверхонь. Золота поталь є економним замінником сусального золота. Проте коли сусальне золото використовують і для внутрішньої і для зовнішньої декорації, то потальне годиться для оздоби лише для внутрішньої обробки з обов'язковим нанесенням захисного шару, що оберігає її від потемніння.

 Як наноситься поталь на поверхню? Технологія позолочення поталлю значно простіша, аніж тим же сусальним золотом і займає значно менше часу. За основу береться клей, найбільш поширений і доступний варіант — клей на водяній або масляній основі.

Використання такого клею ідеально підходить для роботи з деревом, ліпниною, склом, металом.

Клей на масляній основі висихає близько 12 годин, що значно довше, ніж водний (висихає приблизно за 20 хв.). Поталь та клей наносяться в декілька шарів.

 Яка буває поталь? Поталь буває золотою, срібною, бронзовою та випускається у форматах “рулон” та “книжка”. Найбільш поширений і зручний варіант - поталь в книжках по 25 аркушів розміром 14см x 14см або в книжках розміром 16см x 16см. Так само поталь можна купити у вільному і трансферному варіанті. Ширина рулону: 1 см, 2,5 см, 5 см. Довжина - 50 метрів. Поталь в рулонах використовують як правило для золочення швів і стиків на оброблюваній поверхні.

 Хто реалізує? Якісну поталь за доступною ціною пропонує компанія-виробник “Поліуретанові форми”. Підприємство займається виготовленням та продажем елементів декору, а також необхідного устаткування для їх створення. Спеціалісти “Поліуретанових форм” безкоштовно проводять консультації по актуальних темах. Ви маєте можливість не тільки придбати якісну продукцію, а дізнатись всі важливі нюанси для її правильного використання.

 В каталозі компанії представлений широкий ряд актуальної продукції, що зможе задовольнити потреби кожного клієнта.

 Відкрийте для себе нові цікаві методики декорування, навчіться створювати справжні шедеври, не витрачаючи при цьому купу грошей.

Почати власний бізнес, знайти цікаве хоббі, знайти оригінальні інтер'єрні рішення допоможе компанія “Поліуретанові форми”.

 Золота поталь чекає ваших креативних ідей! Заходьте та замовляйте якісну поталь за найнижчою ціною на нашому сайті!