On-the-wall

Чим же вражають настінні електрокаміни? По-перше - займають мало місця. По-друге - створюють відмінний і сучасний декоративний ефект. По-третє - мають невелику вагу, що дозволить вам з легкістю встановити подібний прилад на стіну. І це ще далеко не все!

Розміщення електрокаміна на стіні зробить вашу кімнату оригінальною і неповторною. Слід зазначити, що крім обігріву, камін може виконувати функції освітлювального приладу. Легке підсвічування, яке з точністю імітує справжнє полум'я, додасть вашому приміщенню надзвичайного комфорту і формату!

Для настінних електрокамінів не існує обмежень в дизайні! Вони можуть бути виконані з будь-якого матеріалу, крім каменю та дерева. У більшості випадків подібні каміни прикрашають склом, пластиком або металом. Настінні електрокаміни не потребують облаштування димаря і встановити їх можна практично в будь-якому місці. Адже традиційний камін в квартирі багатоповерхового будинку ви ніяк не встановите, погодьтеся. Тому настінні електрокаміни можна вважати хорошою альтернативою, якщо не найкращою.

Переваги:

1. Економність. Настінний електрокамін витрачає мало електроенергії (не більше 2 кВт в режимі обігріву).
2. Сучасний дизайн. Подібний пристрій може послужити оригінальною родзинкою вашого інтер'єру.
3. Компактність. Настінні електрокаміни не захаращують приміщення і можуть розміститись у невеликій кімнаті. Уявіть стандартну плазмову панель. Уявили? Ось точно такий же розмір у подібного каміна!
4. Відсутність документів для установки. Немає необхідності в різних доказах, рішеннях і узгодженнях.
5. Простота експлуатації. Просто підключаєте прилад до живлення і вибираєте необхідну потужність. А про установку електрокаміна ми поговоримо прямо зараз, в наступному розділі.

3 в 1: конструкція, установка і покупка

Настінні електричні каміни складаються з однієї топки, яка може бути оформлена як в мінімалістичному стилі, так і в стилі Hi-Tech. Як правило, вони виглядають як широка рамка з чорного скла, в яку вставлений екран з муляжами дров, каменів та імітацією полум'я. На деяких моделях полум'я можна бачити навіть з ракурсу гострого кута.

Встановлювати настінний електрокамін зовсім нескладно. Можна підвісити на стіну на консолях або відразу вбудувати пристрій в неї. Правда для цього вам потрібна ніша з гіпсокартону. Краще вмонтовуйте її на стадії ремонту приміщення.

Для того, щоб замовити настінні електрокаміни в Україні, ходити далеко не треба. Весь необхідний асортимент ви можете побачити на нашому сайті! Наша різноманітність варіантів задовольнить навіть найбільш нестандартні побажання. Також ми гарантуємо високий рівень професіоналізму та обслуговування кожного клієнта. Заходьте до нас в гості!