Всі знають, що чистота повітря важлива на будь-якому промисловому підприємстві. Особливо на таких, як атомні електростанції та бактеріологічні центри. Робота у шкідливих умовах призводить не тільки до зниження працездатності людей, а й до виникнення різних захворювань.

Щоб на шкідливому підприємстві було безпечно працювати, здоров'я людей не піддавалося небезпеці, потрібні ефективні очисні системи і фільтри очищення повітря. Купити якісні фільтри пропонує Торговий Дім «СКБ Технофільтр».

Які фільтри найбільш поширені?

Для очищення повітря на підприємствах України використовуються різні класи фільтрів. Пристрої відрізняються між собою різними конструкціями, різним внутрішнім наповненням і областю застосування фільтрів.

Компанія «СКБ Технофільтр» пропонує:

● кишенькові фільтри;
● панельні фільтри;
● гофровані фільтри;
● фільтри для високого очищення повітря HEPA, ULPA.

Як розібратися в запропонованих варіантах? Давайте розглянемо основні відмінності.

Кишенькові фільтри

Фільтри повітряні кишенькові (ФПК) використовуються у вентиляційних системах проточного типу та кондиціонування, а також у різних технологічних установках для очищення повітря від великих і дрібних частинок пилу.

Фільтри з кишенями мають велику ємність. Їх легко встановлювати. Залежно від типу забрудненого повітря використовуються різні класи кишенькових фільтрів. Вони здатні вловлювати великі частки пилу і диму, цемент і сажу, аерозолі і бактерії.

Панельні фільтри очищення повітря

Панельні повітряні фільтри (ФПП) використовуються в системах вентиляції та кондиціонування різних промислових об'єктів і призначаються для грубого очищення повітря. Фільтруючі елементи такого типу можна легко встановлювати або змінювати на чисті.

Панельні фільтри складаються зі 100% поліестру, абсолютно нешкідливого для людей і навколишнього середовища, так як для з'єднання волокон поліестру не застосовуються хімічні речовини.

Гофровані фільтри

Фільтри повітряні гофровані (ФПГ) використовуються там, де потрібно очистити повітря від дрібно- і середньодисперсного пилу різного походження, аерозолів органічних і неорганічних речовин.

Особливістю цього виду фільтрів є фільтрувальний матеріал поліестер, укладений у вигляді гофри.

Фільтри для високоефективного і надвисокого очищення

Високоефективне очищення застосовується там, де є підвищена небезпека присутності у повітрі бактерій, небезпечних мікроорганізмів, радіоактивних аерозолів. Таку систему очищення використовують на фармацевтичних підприємствах, в медичних установах, атомних електростанціях.

Всі ці фільтри очищення повітря можна купити в інтернет-магазині компанії «СКБ Технофільтр». Вибирайте, замовляйте! Дихайте на виробництві тільки чистим повітрям!