Вдосконалення атмосфери оточуючого середовища не має меж! Різнобічно розвиваються галузі виробництва ремонтних та декоративних елементів. Все для того, аби повернувшись додому, ви відчували тепло та затишок. “Закулісну”, але від цього не менш важливу роль в домашньому комфорті відіграють гофровані труби під підлогу.

 Гофровані труби з'явились на ринку відносно недавно, та вже встигли завоювати популярність серед покупців. І це не дивно, адже така конструкція полегшує процес роботи та забезпечує їх довговічність.

 Підлога з підігрівом ще донедавна викликала асоціації розкоші та заможності. Сьогодні цю деталь ремонтної роботи може собі дозволити практично кожен!

 Щоб зусилля та кошти, затрачені на ремонт, не стали марною справою, а підлога довгі роки зігрівала ступні, потрібно правильно закласти фундамент, тобто вибрати труби. Підлога з підігрівом створюється на перших етапах ремонту і в процесі всі труби приховуються бетонною стяжкою або панельними плитами.

 Такі роботи проводяться раз на багато років, тому труби повинні гарантувати надійність.

Основні показники гофрованих труб:

1. Матеріал. Постійний контакт з водою не принесе конструкції жодної шкоди, якщо вона виконана з якісної нержавіючої сталі.

2. Гнучкість. Схема викладання конструкції підігріву підлоги передбачає створення спіральних або змієподібних візерунків для суцільного та рівномірного заповнення трубою усієї площі підлоги.

3. Зносостійкість. В процесі експлуатації можливі перебої водопостачання, труба повинна витримувати різкі напори води (до 65 бар), аби найменша несправність не призвела до внутрішнього протікання. Що в свою чергу вимагатиме зняття покриття підлоги та повторного процесу закладання труб.

 Гофрована труба має спрощувати ремонтні процеси та довгі роки працювати на радість жильців дому. Головний критерій оцінки якості труби до початку роботи — це репутація виробника.

 Який виробник гарантує якість? Оптимальне співвідношення ціни та якості гофрованих труб пропонує український дестрибютор “АЛТА-ПР”, що реалізує високоякісну продукцію з заводу південної Кореї. Спеціалісти своєї справи створюють труби, що бездоганно виконуватимуть свої основні обов'язки протягом 30 років!

 Конструкція труб створена з урахуванням всіх технічних нюансів та гарантує простоту експлуатації, максимальну теплопровідність та високу витривалість. При цьому ціна на гофровані труби для підлоги “АЛТА-ПР” вас приємно здивує!

 В асортименті гофровані труби різного діаметру, що дозволяє обрати оптимальний варіант.

 Отримати максимум переваг за доступною ціною просто, як ніколи!

 

 Щоб замовити гофровані труби для підлоги оптом та в роздріб, заходьте на наш сайт.