Рівень безпеки понад усе!

Відчуття комфорту безлічі жителів готелів завжди взаємопов'язане зі збереженням особистого майна на території проживання. Зокрема це стосується грошей, ювелірних виробів і важливих документів. Звісно, ваші відвідувачі можуть скористатися камерами зберігання або банківськими послугами, але погодьтеся - куди зручніше і вигідніше буде одержати надійний захист своїх цінностей безпосередньо на території готелю.

У іншому випадку, ви можете втратити «золотого» клієнта, якщо раптом він почує про те, що ваш готель не оснащений необхідними сейфами. Ви ж хочете, щоб ваш готель відповідав європейському рівню, в який будуть звертатися знову і знову сотні, а то й тисячі постійних клієнтів? Тоді ви повинні знати про те, як правильно вибирати якісні сейфи для готелів. І ми вам допоможемо у цій нелегкій справі!

На що потрібно звернути увагу при виборі/купівлі сейфа для готелю?

1. Виробник

Вибираючи сейфи для готелів, спершу ми повинні звернути увагу на виробника. Саме його гучне (або негучне, але перевірене) ім'я визначає ступінь надійності самого пристрою. Погодьтеся, що коли ви купуєте телевізор або мобільний телефон, ви в першу чергу звертаєте увагу на бренд. Мало хто погодиться купити дешеву китайську підробку.

Аналогічна справа з сейфами. Більше того - до вибору готельного обладнання необхідно ставитись з особливою увагою. Воно повинне працювати надійно і довго. Непрацюючий сейф навряд чи порадує вашого гостя.

2. Збірка

Перед покупкою сейфа ви повинні отримати і перевірити його зразки. Неозброєним оком відмінностей нехай і не видно, однак придивившись уважніше, ви можете виявити багато відхилень. Неправильний люфт дверей сейфа, западання кнопок, погане відкривання. Самі дверцята повинні мати пружини, котрі дозволять їм автоматично відкриватися.

Оптимальний кут - 180 градусів. У більшості випадків, якісні сейфи також мають внутрішнє підсвічування, а ще краще - сенсорну панель управління з вологостійким покриттям. Це дозволить вам не тільки легко управляти сейфом, а й доглядати за ним.

3. Додаткові функції

По-перше, це високий рівень захищеності. Сейфи для готелів повинні мати відразу кілька таких рівнів: 1 - відкриття пристрою адміністратором на випадок, якщо гість забув код, 2 - програмування коду аварійного відкривання, 3 - код налаштування дати і часу, 4 - код програмування часу блокування.

По-друге, це можливість аудиту, що дозволить вам коли завгодно перевірити інформацію про те, хто і як відкривав сейф. По-третє - блокування при введенні неправильного коду кілька разів поспіль. По-четверте - затримка відкривання. Приміром, якщо є людина, яка без вашого відому заволоділа кодом. Припустимо, вона його ввела, однак сейф не відкрився. Справа в тому, що сейф відкриється лише через запрограмований вами час. У підсумку він піде ні з чим, а сейф через 30 хвилин (дивлячись, яке число ви вказали) відкриється сам.

4. Купівля

За допомогою цих порад ви не тільки залишите вміст сейфа ваших відвідувачів в цілості й схоронності, але поліпшите свій сервіс і збережете репутацію вашого готелю. Вам тепер не доведеться змінювати сейфи щороку, адже ви придбали надійне обладнання, чи не так?

Ще одним мудрим рішенням з вашого боку буде звернення за покупкою сейфів до нас. Ми - це «Лука», компанія з виробництва та продажу сейфів №1 в Україні! Вся продукція «Лука» є сертифікованою. Надійність сейфів, якість обслуговування і найвищий сервіс нашої компанії перевірені роками і тисячами готелів і покупців. Ціни вас також приємно здивують. Довіряйте і звертайтесь до нас!