Чим більше грошей і коштовностей зберігається в вашому домі, тим страшніше і ризикованіше залишати їх у звичайній шафі з одягом або у невеликій шухлядці під ліжком. Це застарілі методи зберігання, від яких давно пора відмовитися!

Відмінне рішення проблеми - сейфи меблеві. З вигляду вони нагадують маленькі ящики, які закриваються на ключовий або електронний замок. І сьогодні ми поговоримо про їх ключові характеристики, які допоможуть вам з покупкою. Вперед!

Малий, але з великими можливостями!

Незважаючи на свою компактність і маленькі габарити, меблевий сейф може спантеличити будь-якого злодія! Однак є один нюанс - іноді більш досвідчені викрадачі не люблять возитися з процесом виламування і відразу підривають його на місці. Щоб цього уникнути, не забувайте також обзавестись хорошою сигналізацією для будинку.

Сейфи меблеві можна монтувати на полицю шафи або за допомогою допоміжних елементів, встановити на стіні або на підлозі.

Визначальні фактори

Для початку зверніть увагу на виробника/продавця продукції, його репутацію та гарантійні умови. Переважно меблеві сейфи компактні і кріпляться до підлоги або стіни. Тому ви можете з легкістю розмістити їх в будь-яких секретних місцях вашого будинку або квартири.

Говорячи про рівень стійкості, меблеві сейфи наднадійними не назвеш. Але для грошей, документів і різних коштовностей їх цілком вистачить. Також важливу роль відіграє матеріал і роботи з монтажу. Дорого значить якісно! Однак перегинати палицю теж не варто.

Габарити можуть бути різними - все залежить безпосередньо від ваших потреб і місця встановлення. Одним з ключових параметрів вважається замок. Існує декілька різновидів: звичайний ключ (більш доступний), електронний з кодом (з комбінацією від 4 до 9 змінних кодів) і комбінаційний механічний (з механікою і поворотним механізмом, в якому закладені цифри).

Купуйте у нас!

Займаючись питанням покупки сейфа, ви можете звернутися за послугами до нас. І не тільки можете - ви просто повинні скористатися вигідними умовами співпраці, які ми пропонуємо!

Наша компанія «Лука» - це по суті єдина українська компанія-імпортер-виробник в Україні! Тут ви з легкістю можете замовити перевірені моделі європейських та вітчизняних сейфів. Завдяки нам ви підберете і придбаєте сейфи меблеві, які максимально підійдуть під всі ваші вимоги. Також вас можуть очікувати хороші знижки. І це далеко не все! Телефонуйте і запитуйте - будемо раді допомогти!