Напевно, питання, який же найкращий станок для гоління, а разом з тим запасні насадки (картриджі, касети, леза), виникало у кожного. Хтось хотів купити собі, а хтось вибирав товар для свого магазину. В обох випадках важливо було знайти саме той варіант, який не підведе.

Якщо при покупці в особистих цілях не найкращий станок - ще не зовсім безвихідний варіант (можна іншого разу купити іншу продукцію і, як варіант, в іншому місці), то в промислових цілях, це не пройде. Ви ж не хочете, щоб погана якість одного станка зіпсувала репутацію всього магазину? От і ми про те ж.

Логічно напрошується визначення: найкращий станок для гоління - якісний, зручний, безпечний, а отже, проданий станок. Ще краще, вибачте за повторення, коли кожен станок найкращий, тобто, щоб усі станки були продані. Як це зробити? Дайте покупцям вибір - продасте весь товар!

Жіночі та чоловічі

Міф про відмінності між жіночими і чоловічими бритвами був придуманий фахівцями з маркетингу. Якщо заглибитися в суть, то ніяких ґрунтовних відмінних характеристик за функціональністю між сучасними чоловічими і жіночими станками немає. У всіх них - зручні ручки з ребристими поверхнями, плаваючі голівки, зволожуючі смужки. Єдина відмінність між чоловічою та жіночою бритвою - колірна гамма.

Ви, як успішний підприємець, можете сміливо використовувати цей маркетинговий хід.

Одноразові і багаторазові

Одноразові станки економічніші, абсолютно гігієнічні, в більшості своїй досить якісно справляються зі своєю роботою. Вони просто ідеальні для відряджень або походів (поїздок) у відпустку. Головна перевага багаторазових станків - можливість у будь-який час змінити стару касету на нову. Обидва види товару мають своїх прихильників.

На 3, 4 або 5 лез

Кожен покупець вибирає доцільну йому кількість лез. Комусь цілком достатньо 3 (навіщо тоді йому платити за 4 або 5), для когось оптимальний варіант - 5 лез. Все залежить від типу шкіри і волосся. Нехай в вашому асортименті будуть станки з різною кількістю лез.

Давайте ж, все-таки, з'ясуємо, які станки та насадки для гоління можна віднести до розряду найкращих.

Якщо за видами, то і серед одноразових, і серед багаторазових (а також серед жіночих і чоловічих, з касетами на 3, 4 і 5 лез) є варті уваги варіанти. Якщо за виробниками, то найкращі, як показала багаторічна практика, такі: Venus, Gillette, Femina і Treet. Купуючи їх оптом, гарантовано залишитеся у виграші.

Ще один момент, який допоможе продати станок - доступна ціна. Щоб її досягти, треба купити за хорошою ціною оптову партію приладдя для гоління. Де це зробити? В хорошому інтернет-магазині. Найкращий станок для гоління тут точно є, адже всі представлені товарні позиції можна назвати такими.

Заходьте в оптовий інтернет-магазин побутової хімії, косметики і приладдя для гоління, замовляйте необхідні товари, щоб отримати багато переваг для своєї справи! Детальніше про них - на сторінках інтернет-магазину.