Аудит податків - перевірка за спеціальним аудиторським завданням для підтвердження достовірності податкових декларацій, відповідності бухгалтерського та податкового обліку до вимог законодавства. Грамотний та своєчасний аналіз документації дозволяє уникнути "тисячі" проблем з інспектором податкової служби.

Перевірка податкового обліку дозволяє зменшити податкові ризики. У ході перевірки облікових записів аудитором проводиться аналіз підприємства на предмет правильності податкової звітності.

Така перевірка дозволяє підприємству своєчасно виправити помилки в облікових записах. Такі дії до приходу інспектора допомагають зменшити суму штрафних санкцій. В окремих випадках до 70%!

Податковий аудит користується популярністю у великих і середніх компаній, що мають декілька видів діяльності. За рахунок масштабності доходів таких підприємств штрафи можуть сягати досить значних показників.

 Значною результативністю відрізняються регулярні аудиторські перевірки (щоквартальні або щорічні), що гарантують постійний контроль облікових записів.

 Важливо! Дані звіту про проведену перевірку податкового обліку є конфіденційною інформацією, що не розголошується аудиторською компанією.

Проведення податкового аудиту розпочинається з попередньої оцінки системи оподаткування організації. Для повного аналізу необхідно виявити основні фактори, що мають вплив на податкові показники та перевірити методи обрахунку податків.

 Від аудитора вимагається підтвердження або спростування правильності обчислення і сплати податків, експертиза документації на відповідність законодавчим нормам.

 Завершальним етапом роботи представника аудиторської є створення звітної документації з точним розрахунком всіх податкових платежів.

 Дії податкового аудиту роблять можливою мінімізацію податкових ризиків, а також запобігання залучення керівної особи до будь-якої відповідальності перед державними податковими органами.

Податковий аудит сприяє організації ефективної системи оподаткування в сучасних умовах!

 Для гарантовано якісного виконання роботи аудитора слід обирати лише професіоналів з бездоганною репутацією. Багатим досвідом роботи та завжди відмінними результатами може пишатись компанія "Інсайдер", що надає послуги аудиту різного профілю вже 20 років!

 Майстри своєї справи допоможуть швидко вирішити заплутані ситуації, підкажуть вирішення існуючих проблем, допоможуть уникнути спірні ситуацій в майбутньому.

 Дізнайтесь більше про послуги компанії на нашому сайті.