Візитки 1000 штук - ідеальне рішення для активних продажів! Якщо ви поставили собі за мету, щоб ваша компанія розвивалася і користувалася великою популярністю серед споживачів, рекомендуємо використовувати один з дієвих рекламних ходів - візитки.

Самий традиційний і класичний спосіб друку - офсетний друк візиток. При масовому друці візиток від 1000 штук ви нічого не втрачаєте в якості візитних карток. Це стандартизований повнокольоровий офсетний друк візиток, мета якого - невисока вартість візитки при великих тиражах. Замовивши таку кількість візиток, ви забезпечите своїй компанії надійну репутацію фірми, про яку повинні всі знати.
Крім того, друк візиток від 1000 штук:

- чудовий спосіб охарактеризувати вашу компанію з кращого боку - як компанію з надійною перевіреною репутацією;
- замовлення офсетного друку візиток вигідне у великій кількості і всім співробітникам - це ознака того, що ваша компанія надійно працює: рідко змінюються співробітники, їх телефони і ви рідко змінюєте офіс;
- з допомогою візиток ви зможете рекламувати свій бізнес і просувати його на українському ринку.

Багаторічний еталон ділового етикету - це офсетний друк візиток. Зараз є можливість надрукувати найрізноманітніші види візитних карток. В даний час популярними стали сервіси безкоштовних шаблонів візиток. Шаблони візиток - майже готовий макет візитки. Ваше завдання - зробити невеликі зміни:
- змінити текст інформації на подану вами;
- за бажанням змінити шрифт (шрифт, колір і розмір);
- розмістити логотип або іншу необхідну графічну інформацію.

Після цього ви можете підібрати колір і фактуру паперу і відправити готовий макет візитки і заявку на електронну пошту. Тим самим вам вдасться заощадити ще й на оплату роботи дизайнерів. Безкоштовні шаблони візиток існують для того, щоб прискорити процес виготовлення візиток. Це просто, зручно, швидко!

При використанні готових шаблонів візиток можливе виготовлення візитних карток в мінімальні терміни. Більш того, витративши зовсім небагато часу, ви підберете саме той варіант візитки, яка зможе стати дійсно ексклюзивною і принести чималий успіх вашій компанії. Замовити візитки ви зможете як особисто, так і віддалено. Заощадити ваш час і кошти, безумовно, допоможе замовлення візиток 1000 штук.

Також у вас є можливість замовити шовкотрафаретні візитки з тисненням або візитки на прозорому пластику - це дорогі візитки, виконані на пластиках, дизайнерських картонах, із застосуванням індивідуального висікання, тиснення фольгою, об'ємним тисненням - конгревом.
Придбати потрібну кількість візиток ви можете тут. На нашому сайті ви можете замовити послугу виготовлення візиток від 1000 штук в лічені хвилини. Термін виконання роботи - від 20 хвилин. Прийнятні ціни.
Можлива відправка потрібної кількості візиток в інші регіони України Новою Поштою.
Цікавить пропозиція? Телефонуйте нам за номером, вказаним в контактній інформації для обговорення всіх деталей.

Ми гарантуємо: якістю та оперативністю нашої роботи ви залишитеся задоволені на 100%.