Перші екземпляри вантажної техніки виникли на початку ХХ століття. Тоді з'явилася можливість розробки спеціального обладнання, яке носило назву автокари. Їх в основному виробляли в США, Європі і Японії. Сьогодні ж жоден склад не може існувати без спеціального обладнання і техніки. Одним з найбільш необхідних інструментів у складській роботі є навантажувач вилковий. Цей інструмент надає можливість значно скоротити робочу силу і прискорити процес навантаження вантажу. Також навантажувальні кари допоможуть впоратися з великими вантажопотоками, які проходять через складські комплекси.
Якими бувають навантажувачі
Кожен різновид вилочного навантажувача має свої характеристики та особливості. Перед тим як купити навантажувач (Київ, Україна), необхідно оцінити всі його технічні характеристики:
• робочий ресурс;
• можливість використання;
• вимоги безпеки;
• ціна;
• вартість обслуговування та ін.
Навантажувачі розрізняють за видами їх двигунів:
1. Навантажувачі з електроприводом. Така техніка в більшості випадків застосовується там, де є великі відстані, на які переміщується вантаж, а також висока насиченість робіт, які проводяться повністю або частково всередині будівлі або вантажного транспорту. Навантажувач електричного вигляду не видає додаткового шуму і не має шкідливих вихлопів.
2. Дизельні навантажувачі. Великовантажні навантажувачі з двигуном, що працюють на дизелі, ідеально підходять для важких великогабаритних вантажів, особливо якщо їх належить переміщати на великі дистанції. Використовуються на відкритому повітрі.
3. Навантажувачі, які працюють на природному газі. Застосовуються при транспортуванні величезних вантажів на відкритому просторі. А також при інтенсивному обслуговуванні вантажів і великих вантажопотоках.
4. Навантажувачі з мотором на бензині. Так само, як і дизельні або газові, ці навантажувачі використовуються на вулиці, витримують великогабаритний вантаж і справляються з великими вантажопотоками.
Де купити навантажувач
Наше підприємство вже давно займається постачаннями і продажем автонавантажувачів. Для тих, кому дана техніка потрібна на певний термін, у нас є така послуга, як оренда вилочного навантажувача (Київ, Україна). Також, з розумінням того, що не кожен може дозволити собі придбання нової техніки, ми пропонуємо автонавантажувачі, які раніше були у вжитку.
На навантажувач ціна залежить в основному від його виду. Наші фахівці допоможуть підібрати найбільш відповідний варіант саме для вашого