Серед незвичайних продуктів, які стали використовувати в Україні - чорнило каракатиці. Якщо в країнах Середземномор'я готують національні страви з використанням цього інгредієнта, в Італії чорнилом давно зафарбовують пасту, в Іспанії ними приправляють паелью, то в Україні цей продукт тільки набирає популярність.

Туристи, які люблять подорожувати країнами Середземномор'я, звичайно ж, пробували незвичайні чорні страви, до складу яких входить чорнило морського молюска. Наприклад, в деяких ресторанах Парижа подають морепродукти з соусом з чорнила. У Ризі можна спробувати дивовижний чорний хліб з чорнилом каракатиці.

Тепер створити кулінарний шедевр можна і в нашій країні! Де ж знайти чорнило каракатиці в Україні? Відповідь проста - в інтернет-магазині делікатесів - Віп-продукт Україна. Для зручності використання чорнило продається в пакетиках по 4 грами і в ємностях по 500 грам - ресторани, кафе, служби кейтерингу, готелі та й просто гурмани можуть купити будь-яку кількість цього рідкісного інгредієнта.

Здивувати гостей вашого закладу просто - додайте натуральне чорнило в тісто для пасти, до рису, в соус, в суші, заправте чорнилом каракатиці будь-які морепродукти - мідії, креветки, кальмари, морські гребінці, восьминоги... Чорнило витончено підкреслять «морський» смак такого блюда. Порадуйте гурманів - приготуйте вишукані ласощі.

Варто нагадати всім, хто піклується про своє здоров'я і з підозрою ставиться до різних незвичних інгредієнтів, що чорнило каракатиці - це не тільки дуже смачно, але і корисно! Як ви думаєте, чому люди, які харчуються делікатесами, завжди знаходяться в прекрасному настрої і задоволені життям? Тому що завдяки своїм властивостям, чорнило покращує настрій, допомагає організму боротися з дратівливістю та емоційними проблемами.

Чорнило каракатиці підсилює лібідо, лікує хвороби репродуктивного характеру і багато інших недуг. Речовина, якою каракатиці лякають своїх ворогів, благотворно впливає на стан шкіри людини і оздоровлює весь організм.

Ми ж пропонуємо вам використовувати натуральний продукт для додавання в їжу. Чорнило каракатиці забарвлює страви не тільки в насичений чорний колір, але й надає їм неповторного солонуватого «морського» смаку, який важко чим-небудь замінити. Саме тому цей смак перетворює звичайну страву у кулінарний шедевр. Саме через цей смак відвідувачі будуть прагнути потрапити у ваш ресторан, щоб покуштувати смачний делікатес.

Замовте чорнило в нашому магазині! Вдалої вам покупки і смачного!