У нашій країні вилочні навантажувачі працюють практично цілодобово, при чому в умовах, далеких від ідеалу. Саме тому гума для навантажувача зношується дуже швидко, іноді за два-три місяці. Як відомо, від шин залежить дуже багато: вантажопідйомність, рівень комфорту і безпеки, витрата палива, захист підвіски навантажувача від динамічних перевантажень, коефіцієнт зчеплення і продуктивність робіт. Які шини краще підібрати погрузчику?

Вибір шин для навантажувача залежить, в першу чергу, від покриття, по якому він буде пересуватися, і його якості. Також необхідно враховувати швидкість пересування навантажувача, відстань, на якій він їздить, і яке при цьому навантаження на гуму.

Шини для навантажувача діляться на два основних види: пневматичні та супереластичні. Кожен з них має свої плюси і мінуси. Давайте розглянемо детальніше.

Пневматичні шини (пневмо, як їх називають в розмовній мові) по конструкції схожі на автомобільні, і їх теж накачують повітрям. Шини даного типу рекомендуєть купувати для нерівних дорожніх або підлогових покриттів, з порогами, вибоїнами і т.п. Вони відмінно гасять удари і поштовхи. Мають гарну прохідність на снігу і ґрунтових дорогах. Також до переваг пневмо варто віднести невисоку вартість і легкість монтажу. Так, наприклад, якщо Ваш навантажувач практично безперервно працює і за добу вивозить близько 100 тонн матеріалів, то такого навантаження не витримають ніякі покришки. У такому випадку пневматичні шини - оптимальний і ідеальний варіант. Але, як і всі, вони мають недолік - можливість проколу камери.

Пневматичні шини для навантажувачів класифікують за типом конструкції на два види: радіальні і діагональні. Перші можуть бути камерні і безкамерні. Незважаючи на вигляд, всі пневматичні шини мають одну структуру: каркас, протектор, шари слойності, борт і боковину.

Супереластичні шини (супереластик, гусматик або суцільнолиті) виготовляються повністю з гуми з великим вмістом каучуку, що робить їх надзвичайно зносостійкими. Їх головна перевага: тривалий термін служби, захист від проколів і розривів, стійкість, а також висока безпека водія (навіть при великій швидкості автонавантажувач не втрачає рівновагу). З мінусів варто відзначити високу вартість, якщо порівнювати з пневматичними. Однак часто буває, що супереластик - єдиний варіант для роботи вантажної техніки на виробництві з особливими вимогами, наприклад, металургійних підприємств (гарячі і ливарні цехи).

Супереластичні шини для навантажувача бувають двох видів - чорні і білі. У білих суцільнолитих шинах немає сажі і вони відмінно підходять для приміщень з маркими підлогами і об'єктів з високими санітарно-гігієнічними нормами (наприклад, фармацевтика, харчові продукти, ін.).

Купити шини для навантажувача, пневматичні та супереластичні Ви завжди можете у нас. Ми працюємо тільки з перевіреними заводами, тому в їх якості Ви можете не сумніватися.