Дротом називають одну неізольовані, одну або декілька ізольованих жил, поверх яких може знаходитися неметалічна оболонка, обмотка або обплетення волокнистими матеріалами або дротом. Оболонка залежить від умов прокладки і експлуатації. Дроти можуть бути голими та ізольованими.

Голі дроти складаються з струмопровідних жил, які не мають ніяких захисних або ізолюючих покриттів. Голі дроти (ПСО, ПС, А, АС і т. д.) в основному застосовують для повітряних ліній електропередач.

Струмопровідні жили в ізольованих дротах покриті ізоляцією з гуми або пластмаси. Ці дроти мають поверх ізоляції оплетку з бавовняної пряжі або оболонку з гуми, пластмаси або металевої стрічки. Ізольовані дроти бувають захищені і незахищені.

Захищені ізольовані дроти мають поверх електричної ізоляції оболонку, призначену для герметизації і захисту від зовнішніх впливів. До них відносяться дроти АПРН, ПРВД, АПРФ та ін.

Незахищені ізольовані дроти не мають поверх електричної ізоляції оболонки. Це дроти АПРТО, ПРД, АППР, АППВ, ППВ та ін.

Шнури.

Шнур - це дріт, що складається з декількох ізольованих гнучких або особливо гнучких жил перерізом до 1,5 мм2. Жили скручені між собою або укладені паралельно. Залежно від умов експлуатації шнури можуть бути покриті неметалевою оболонкою або іншими захисними покриттями.

 

 

 

 

Кабелі.

Кабель - це одна або кілька скручених разом ізольованих жил, укладених в загальну гумову, пластмасову, металеву оболонку (НРГ, КГ, АВВГ та ін.) Оболонка служить для захисту ізоляції жил від впливу світла, вологи, різних хімічних речовин, а також для запобігання від механічних пошкоджень.

 

ТОВ «Атонстар» пропонує величезний асортимент якісної кабельно-провідникової продукції за найкращими цінами.