Листи желатину використовують багато господинь. Це швидко і зручно. З появою інтернет-магазину компанії «Віп Продукт Україна», це стало доступно абсолютно всім. А чи знаєте ви, як саме виготовляють такий желатин? Читайте далі, буде цікаво.

Желатин є чистим білком, який витягується з сировини тваринного походження, що містить колаген. Колаген в свою чергу містить багато амінокислот, які є цінними речовинами для тіла людини.

Желатин так ретельно обробляється, що є чистою їжею  у нього не додають ніяких шкідливих добавок, в тому числі стабілізаторів, які позначаються літерою Е з номером. Він складається з приблизно 84% високоякісного білка, води та мінеральної солі. Желатин не містить жирів і вуглеводів, тому підходить для дієтичних продуктів.

Cекрети виробництва

Для виготовлення продукту компанія-виробник «Ewald-Gelatine GMBH» використовує виключно натуральні речовини зі свинячої шкіри. Щоб зробити розчинний у воді желатин, нерозчинний колаген із сировини проходить величезний шлях перетворень.

Для відбору сировини компанія «Ewald-Gelatine GMBH» встановлює високі стандарти  беруться тільки молоді здорові особини свиней. Виробництво желатину повністю автоматизоване. Весь виробничий процес  від відбору свинячих шкір до формування листів желатину відбувається під суворим контролем, постійно проводяться фізичні, хімічні, мікробіологічні перевірки. Готова продукція відповідає стандартам ISO 9001: 2008 і концепції HACCP.

Процес виробництва желатину складається з декількох етапів: підготовки сировини, фільтрації, концентрації, стерилізації з подальшою сушкою порошку желатину. Потім створюються листи желатину. Пластинки висушують і розрізають.

На відміну від звичайного розсипного желатину, який при використанні потрібно зважувати, желатин в пластинках вже дозований. Щоб його використовувати, пластинку потрібно залити будь-якою кількістю води, вона не вбере воду, а тільки розм'якшиться.

Желатин використовують всі!

Особливістю желатину, який на український ринок поставляє компанія «Віп Продукт Україна», є прозорість, яскравість та блиск, слабовираженний смак і запах.

Листовий желатин використовують в ресторанах і готелях, пекарнях, кондитерських та м'ясних виробництвах. Желатин додають у креми і фруктові пироги, желе та інші десерти. Його використовують при приготуванні м'ясних виробів, заливного та холодцю. На основі желатину виготовляють спеціальні плівки, в які упаковуються м'ясні делікатеси, в тому числі шинка.

Ви вже готували страви з пластинками желатину, які продає компанія «Віп Продукт Україна»? Купіть листи желатину в нашому інтернет-магазині!