Алюмінієвий посуд silumin.ub.ua найбільш поширений сьогодні на кухнях сучасних господинь. Але не думайте, що відкривши шафку, яка зберігає каструльки зі сковорідками ви потрапите у світ сірого, похмурого металу. Алюмінієвий посуд сьогодні, це висока якість та сучасний дизайн, який радує око та ніжить смак.

Алюміній - дешево, а значить економно
Чого-чого, а алюмінію у нас більш, ніж треба - це один з металів, що найчастіше зустрічається на планеті Земля. Багато - значить дешево. Але в нашому випадку, дешево не означає погано. Досвід виготовлення посуду з алюмінію триває десятиліттями, і на сьогоднішній день виробники користуються ним і випускають продукцію найвищої якості. Завдяки новим технологіям такий посуд служить довго і надійно.

Посуд з алюмінію - легкість і довговічність
Чесно кажучи, про довговічність алюмінієвого посуду багато сперечаються. А от співробітники компанії з виробництва посуду з алюмінію "Силумін" вирішили не сперечатися, а тихенько вдосконалити цей метал, надавши йому "часу життя". Як вони це зробили? Просто почали емалювати алюмінієвий посуд silumin.ub.ua  тим самим, продовживши термін його експлуатації, на невизначений період.

Молоко в алюмінієвому посуді не пригорає
Суть не тільки в періоді експлуатації. В першу чергу, вибираючи посуд, господиня замислюється про якість і смак їжі, приготованої в ньому. Так от, зауважимо, що молоко в каструльці з алюмінію ніколи не пригорає, а картопля, каші, овочі варто варити тільки в ній. Відкрию ще один секрет: ні в одному посуді ви не приготуєте шалено смачний сир, окрім алюмінієвої;)

Литий алюмінієвий посуд - найкращий утримувач тепла
Варто зазначити, що особливим попитом користується литий алюмінієвий посуд. Його відливають у спеціальній формі, тому, в порівнянні зі звичайними каструлями і сковорідками з алюмінію, він міцніший. Литий посуд відрізняється товстими стінками і використовується для гусятниць, казанів і масивних, великих сковорідок. Його метал пористий і тому краще утримує тепло.

Що може бути краще приготованого на березі річки в сосновому лісі справжнього козацького кулешу у величезному алюмінієвому казані? Однозначно - нічого!

Алюмінієвий посуд - висока якість і сучасний дизайн
Завдяки тому, що алюмінієвий посуд виробляється з одного металу, без будь-яких добавок, він відрізняється хорошою теплопровідністю. Тепло розповсюджується рівномірно і їжа готується швидко. Сучасний алюмінієвий посуд в основному покритий емаллю, це гарантує відсутність будь-яких бактерій, перешкоджає затримці харчових запахів. Крім того, він абсолютно не піддається корозії. А щоб процес приготування не здавався рутиною, алюмінієвий посуд стає красивим та стильним.

Чому б не обирати найкраще?

silumin.ub.ua