Якщо недавно тільки фахівці знали, для чого призначені електролізні установки, то тепер це обладнання знайоме багатьом. Погіршення екології змушує шукати засоби для очищення та знезараження води.

Найбільш якісно та ефективно вода знезаражується за допомогою розчину гіпохлориту натрію. А отримують цей реагент шляхом процесу електролізу розчину кухонної солі в електролітичних установках «Полум'я-2» українського виробника  компанії «Бортек».

Гіпохлорит натрію дуже ефективно очищує воду і використовується для хлорування питної води. Цією речовиною знезаражують стічні води, дезинфікують водопровідні мережі на станціях водопідготовки. Експлуатують очисне обладнання «Полум'я-2» при температурах повітря від + 1ºС до + 35ºС, при відносній вологості повітря 80% (при t + 25ºС).

У конструкцію електролізної установки «Полум'я-2» входять:

Вузол приготування розчину солі з баками з нержавіючої сталі або полівінілхлориду та розходоміра розчину води і солі.

Електролізер  електролізна камера у формі циліндра з поміщеними в неї електродами.

Газовідвідник, через який електролізні гази відводяться в атмосферу.

Блок живлення, укомплектований амперметром та вольтметром.

Чому організаціям, які потребують чистої води потрібно мати власну електролізну установку?

По-перше, устаткування дозволяє отримувати гіпохлорит натрію безпосередньо там, де очищається і використовується знезаражена вода.

По-друге, отримувати гіпохлорит натрію на місці використання безпечно  гіпохлорит нетоксичний. Якщо гіпохлорид (у разі його покупки) купується про запас і зберігається тривалий час, то речовина розпадається і з неї виділяється хлор.

По-третє, це доцільно ще й тому, що дозволяє значно знизити витрати на знезараження води.

Встановлювати обладнання, призначене для отримання гіпохлориту натрію, можна як у спеціальному приміщенні, так і на вільних площах існуючих приміщень  наприклад, на першому поверсі будинку або в підвальному приміщенні поблизу складу зберігання солі. Установки «Полум'я-2» легкі в обслуговуванні, з таким завданням справляється слюсар електротехнічних робіт.

Якщо вашому підприємству потрібні електролізні установки — зверніться до виробника — компанії «Бортек».

Ознайомитись з докладною технічною документацією і вибрати установку для знезараження води можна за цим посиланням.

Звертайтесь, запрошуємо до співпраці!