Всі, хто збирається вантажопідйомне обладнання купити, знають, що в роботі краще використовувати техніку провідних європейських виробників. Спеціальне обладнання повинно відповідати декільком основним вимогам — маневреністю, продуктивністю, надійністю.

Техніка для підняття вантажів повинна витримувати великі навантаження і бути завжди справною. Поломка, наприклад, вилочного навантажувача неприпустима, оскільки робота складу на час ремонту обладнання може бути повністю зупинена. Надійну, перевірену спецтехніку, котра пройшла повну передпродажну підготовку, пропонують в компанії «Пак-Трейд».

Чому спецтехніка від «Пак-Трейд»?

Відповідь проста — тому, що вона найкраща! Компанія «Пак-Трейд» пропонує понад 200 найменувань різної складської та підйомно-навантажувальної техніки, як нової, так і вживаної, яка повністю відповідає потребам споживача. Техніка поставляється з багатьох країн світу: Польщі, Німеччини, Франції, Чехії, Нідерландів, Швеції, Англії, Бельгії, Угорщини, Італії, Греції, Китаю, Малайзії, та інших країн. В якості такої техніки можна не сумніватися. Перед користувачами стоїть лише одне питання  — питання ціни. Але і це вирішують в компанії «Пак-Трейд»! Надають знижки, пропонують різні способи оплати.

До ваших послуг весь модельний ряд складського обладнання

Компанія пропонує:

● Вилкові електронавантажувачі (нові та б/в) різної конфігурації, які використовуються на складах, в супермаркетах, будівельних гіпермаркетах.
● Різні підйомні візки (платформні, гідравлічні, двоколісні, нестандартні) для складів і магазинів.
● Штабелери гідравлічні.
● Тягові акумулятори.
● Запчастини для навантажувачів.
● Промислові колеса і ролики.

Не впевнені у правильності свого вибору? Зателефонуйте фахівцям компанії «Пак-Трейд» і вам допоможуть найкраще вантажопідйомне обладнання купити. Персонал технічного відділу може надати вам необхідну інформацію по сервісному обслуговуванню та ремонту складського обладнання.

Що дуже важливо, в цій компанії уважно ставляться до кожного клієнта, пропонують гнучку цінову політику з можливістю відстрочки платежу, надають широку систему знижок, оперативно шукають потрібне клієнту устаткування і швидко доставляють його замовнику.

Користуйтесь технікою європейської якості! Купуйте професійне складське обладнання — навантажувачі, штабелери, тягачі та візки на сайті компанії «Пак-Трейд»! Вибрати і замовити спецтехніку можна тут.