Для того, щоб придбати акумулятори для авто (Україна) і не помилитись у виборі, вам потрібно відвідати інтернет-магазин "Все для авто". Там ви отримаєте поради найкращих фахівців щодо вибору, догляду та встановлення акумулятора на ваш транспортний засіб.

Автомобільний акумулятор - це різновид електричних акумуляторів. Його використовують у легкових та вантажних автомобілях, транспортах сільськогосподарської техніки, мотоциклах. За допомогою акумуляторів накопичують електричну енергію, яку згодом використовують під час руху. Окрім цього, акумулятори виконують ще кілька функцій - запускають двигун, живлять деякі електричні пристрої, наприклад, сигналізацію, фари, коли двигун не працює, також вони "допомагають" генератору, коли той не справляється з навантаженням.

Основні характеристики акумуляторів - це ємність, пускова потужність, резервна ємність. Усі вони характеризують акумулятор з різних сторін - здатність виробляти енергію, запускатися в морозну погоду, інтервал часу, протягом якого акумулятор може виробляти струм тощо. Саме в залежності від характеристик обирають акумулятор для певного авто.

Залежно від складу електроліту розрізняють кислотні та лужні акумулятори. У кислотних використовують водний розчин сірчаної кислоти, що допомагає виробляти енергію. А лужні можуть експлуатуватися навіть при низьких температурах навколишнього середовища. Відповідно лужні акумулятори набули набагато більшої популярності та поширення серед автолюбителів.

Різні акумулятори володіють різними якостями, тому назвати кращого серед них практично неможливо. Зазвичай підбирають акумулятори в залежності від умов середовища, в якому його використовуватимуть. Акумулятори понижують свою роботоздатність за низьких температур. Тому навіть короткі поїздки в зимовий період, особливо з увімкненими фарами, можуть швидко розрядити навіть справний акумулятор. Для зимового періоду найкраще підходять лужні акумулятори, так як вони мають більшу здатність працювати за низьких температур.

Фахівці рекомендують періодично знімати акумулятор з машини під час зимового періоду для зігрівання на повітрі до відповідної температури. Після цього його варто зарядити.

Існує думка, що не варто встановлювати на авто акумулятор підвищеної ємності, тому що він не буде встигати заряджатися. Але енергія, яку витрачають на запуск двигуна, не залежить від ємності акумулятора, тому на підзарядку витрачатиметься стільки ж часу як на звичайний.

Також фахівці радять не замінювати акумулятор, коли увімкнений двигун, тому що скачки напруги, які пов'язані з увімкненням та вимкненням, можуть вивести з ладу електрообладнання автомобіля.

Вже вирішили придбати акумулятори для авто (Україна)? Заходьте у інтернет-магазин "Все для авто" та замовляйте акумулятори онлайн легко й зручно.