У православних храмах панує дивовижна чарівна атмосфера, яка дивним чином здатна відкрити присутність Бога у світі людей. Велику роль у створенні цього чарівництва грає символіка, зокрема, православні церковні хрести. Кожен, хто бував у церкві хоч одного разу, міг помітити, як багато їх, маленьких і великих. Але навіть ті, хто ніколи не бував у храмах, мимоволі звертають увагу на церковні хрести, що увінчують куполи церков. Величні, красиві, спрямовані у більш високий духовний світ. Чи замислювалися ви коли-небудь, як виготовляється ця святиня? Безумовно, про це краще запитати у тих, хто здійснює виготовлення церковних хрестів.

Представники української компанії "ЛАД" розповіли нам про те, як створюються хрести, які технології при цьому застосовуються і чи існують суворі правила виробництва.

Не важко здогадатися про те, що виготовлення хрестів для православних храмів підпорядковане суворим канонам церкви. Але навіть тут залишається місце для втілення творчих поривань людини. Наприклад, церковні хрести можуть бути шестикінечними або восьмикінечними. Вони можуть виготовлятися у вигляді трилисника, квітів лілії. Нижня поперечина може мати форму півмісяця.

За словами майстрів, найбільш часто замовляють саме восьмиконечні хрести (форма розп'яття). Такий хрест має три цілі: середня - для рук розп'ятого Христа, верхня позначає табличку з написом "Ісус Назарянин, Цар Юдейський".

Всі хрести, виготовлені компанією "ЛАД", несуть в собі багату культурну спадщину. Вони виготовлені з любов'ю до Бога і усвідомленням існування вищого, духовного світу. А сучасні технології і великий досвід дозволяють створювати святині професійно і якісно.

Православні церковні хрести виготовляються з нержавіючої сталі з покриттям нітридом титану. Це чудове покриття характеризується довговічністю і міцністю, воно зберігає вигляд більше 50-ти років! Серед переваг - атмосферостійкість, стійкість до корозії. Фахівцями застосовуються технологічні прийоми, які використовують при нанесенні вакуумно-плазмових покриттів. З їх допомогою забезпечується висока адгезія нанесеного шару до основи. Покриття має високу однорідність товщини і рівномірність кольору по всій поверхні.

Щоб замовити виготовлення православних церковних хрестів, звертайтесь до представників компанії "ЛАД". Ми виконаємо роботи в найкоротші терміни, використовуючи сучасні технології та багаторічний досвід.