Вивчаючи спадщину традицій і культур різних народів у різні часи, можна спостерігати незмінні пам'ятники на могилу, які встановлювали, слідуючи визнаним канонам.

  До покинувших цей світ завжди ставилися з почестями народи будь-яких культур та релігій. В нашій багатонаціональній державі під впливом різних культур сформувалися свої традиції, які надгробні пам'ятники потрібно встановлювати.
  Переважна більшість населення нашої країни християни - католики і православні. Звичаї та обряди похоронної церемонії у них дуже схожі. Вони ставлять біля могили пам'ятники у вигляді хреста. А пам'ятники, на яких зображений хрест - це вплив інших культур. Щоб не відходити від християнства, відразу по похованні потрібно поставити хрест з будь-якого матеріалу. А через час можна поставити на могилу пам'ятник.

  Найпопулярніші форми гранітних пам'ятників - вітрило, хвиля, стела, шапка Мономаха, шапка Наполеона. Вирізати в каменю більш складну форму - квітку, дерево ... - завдання не з легких. Граніт має високу твердість, яка власне і гарантує його міцність. Обробка каменю вимагає не тільки певних умінь, а й значного досвіду. Досвідчений майстер зуміє виконати роботу будь-якої складності в камені, непорушивши цілісності. Каменотес високого рівня з каменю творить шедеври - це майстер з художніми навичками, який відчуває граніт, як глину. Для виконання скульптури в камені тільки скульптор.

  На нашому підприємстві працюють досвідчені каменотеси, здатні різати в граніті, за попередньо намальованою моделлю, досить складні роботи.
  В якості епітафії вітається цитування Священного писання. Найчастіше використовують різні елементи прикраси. Наприклад, якщо розглядати пам'ятники на кладовищі, то можна побачити прикраси у вигляді ангелів, квітів, свічок, покривала, накидок.

Можна бачити і хрест в різних виконаннях.

  Кожен елемент, кожна фігура, зображена на пам'ятнику, а також його форма несуть певне смислове навантаження. І художники-майстри, що створюють надгробки, враховують концепцію пам'ятника та його окремих елементів при втіленні задуманого в граніті.

  Звичайно ж, кожному історичного регіону країни притаманні свої традиції на форму пам'ятника, його розміри і т.д. Але найчастіше, як, наприклад, надгробні пам'ятники, це або високі й масивні обеліски, або невисокі прямокутні плити, або традиційні хрести.

  Але незалежно від форми і розмірів пам'ятник сьогодні - це данина поваги і вічної пам'яті, зверненої до померлого.

Наші майстри зможуть створити з каменю пам'ятник будь-якої форми: прямокутник, овал, квадрат. Розмір і матеріал (сірий, червоний граніт, його комбінації, габро) вибирає сам клієнт. Фахівці компанії наносять на граніт тонке гравіювання: портрет, дати народження, епітафії. Ми докладаємо максимальних зусиль, щоб з точністю передати найдрібніші нюанси. Звертайтесь!